Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselitek, ha a szüleitek...

Hogy viselitek, ha a szüleitek nem élték meg az unokák születését?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam ez a helyzet, elvesztettem anyukámat, néha nagyon nehéz, nagyon hiányzik és sajnálom, hogy nem láthatta az unokáját.
2011. nov. 15. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálam is ez van, sőt anyós is meghalt. Az is fáj, hogy a picimnek nem lesznek nagyszülei. Olyan igazságtalan.
2011. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:-( Sajnálom és őszinte részvétem. Nekem a legjobb barátnőm apukája halt meg abban az évben júniusban, amikor októberben a kisfiát szülte. Nagyon nehéz volt neki, mert habár rövid ideig tartó betegség után hunyt el apukája, de azt a néhány hetet is végig kellett csinálni mellette, aggódni érte, és azután elveszíteni. :-((
2011. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem szülei nem élnek már.És mondhatni a sors furcsa fintora,de a kislányom nagyon hasonlít a férjem anyukájára.
2011. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyedül anyukám lett volna a normális nagyszülő és meghalt 50 évesen mikor épp a babámat vártam (én voltam 25) gyakorlatilag rendesen meggyászolni se tudtam hiszen nem akartam ártani a fiamnak.

Iszonyatosan hiányzik, mindennap eszembe jut arról ahogy nevelem a gyerekeket illetve ha a fiamra nézek MINDIG őt látom, mert a szeme színét és az arcocskáját valahogy tőle örökölte:)

Rohadtul igazságtalannak tartom hogy más szidja az anyját meg kiakad hogy az beleszól ebbe abba stb. én meg örülnék ha csak EGYETLEN egyszer megbeszélhetném vele a dolgaimat, vagy tanácsot kérhetnék a gyerekneveléssel kapcsolatban vagy akármi.

2011. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A párom apukája márciusban halt meg, áprilisban szültem. Most 7 honapos a fiam és 3 hete anyut veszítettem el. Szegény picurom, ahhoz már elég nagy hiányozon neki, de hogyan magyarázzam el neki amit nem lehet?
2011. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem haltak meg a szüleim, csak nem érdekli őket a gyerekeim, ezért párom szüleitől dupla szeretetet kapnak.

A szüleimet csak a közös lányuk fia érdekli, igy számomra ők is meghaltak már 2 éve.

2011. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó vagyok. Persze hiányoznak, de nem ők, hanem hogy a fiaimnak normális nagyszülei legyenek. De mivel ez nem lehetett, ezért a párom szülei nagyon szeretik őket, holott a 2 nagyobbik fiu nem az unokájuk, de aként szeretik őket.

34/N, 11,13 és 4 hónapos kisfiuk anyukája

2011. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Édesanyám még nem látta a 10 hónapos fiamat. Nem tudott még eljönni megnézni 80 km-ről...Amikor veszélyeztetett terhesként hónapokig feküdnöm kellett, akkor sem tudott sajnos eljönni. Amikor sürgősségi császárral az életemért küzdöttek, akkor és az utána következő napokban sem tudott sajnos meglátogatni...De elmondja kéthetente a telefonba, hogy mennyire hiányzunk, és mindenkit nagyon sokszor puszil. Mért érzem úgy, mintha nem lenne Édesanyám...?:((((
2011. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szomorú ezeket a sorokat olvasni... :((((
2011. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám halála előtt már 8 hónapja próbálkoztunk sikertelenül. Meghalt Anya, rá 1 hónappal megfogant a kislányunk.

Mindig mondogatta, hogy neki nem kell lány unoka, csak kisfiú. Amikor a dokik mondták a kórházban, hogy búcsúzzunk el tőle, mert valószínű, hogy a reggelt sem éri meg, akkor megkértem, hogy ha már neki mindenképpen el kell mennie, akkor küldjön nekünk egy kisbabát. És ha lehet, akkor kislányt. És itt van, az én gyönyörű, okos kislányom, akit vártam. De nagyon fáj, hogy Anya nem ismerheti, és hogy a kislányom sem ismerheti Anyukámat. Nagyon nehéz, nincs olyan nap, hogy ne pityeregnék ezen egy picit. :(

2011. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!