Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen gyakran...

Anyukák! Milyen gyakran mozdultok ki (együtt a család! ) bárhova,1 év alatti csemtével?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 12:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi:) csemetével
2011. febr. 11. 12:53
 2/12 anonim ***** válasza:

9 hóssal voltunk nyaralni 7 nap belföld

voltunk állatkertben - debrecen és nyíregyháza-

a városban együtt sétálni


és vásárolni szóval hetente boltba naponta séta és kéthavonta valami program nem tudom már mind felsorolni.

2011. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia,


mi ahogy az idő engedte mentünk szinte minden 2. hétvégén. állatkert, kirándulás más városokban, bringáztunk nagyokat, játszótereztünk, gyakran mentünk Pestre a kicsi keresztszüleihez, strandolunk nyáron, szóval igyekeztünk minél több időt a szabadban vagy legalább is nem otthon tölteni :) ilyenek vagyunk a párommal és ezt a kicsi is gyorsan megszokta, ma már lassan 2,5 éves és imád utazni, mindig menne valahová :)


Ági

2011. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amíg jó idő volt szinte minden hétvégén mentünk. Akár csak a környéken kirándulni! Vittük Vadasparkba, Libegőre, Kisvasútra...

Télen ritkábban, kb havonta egyszer!

2011. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akár minden héten, ha időnk és pénztárcánk engedi.

Strand, állatkert, nyaralás, bevásárlás, szipla séta, de voltunk már múzeumban, kiállításon, fesztiválokon (persze azért arra figyeltünk, hogy ne a legnagyobb hangzavar legyen).

2011. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok!Már azt hittem,hogy én akarok túl sokat!Soha sehova nem megyünk:(És nagyon be vagyok fordulva:(Ő eljár melózni,szabadidejében konditerem.Én meg mindig csak a gyerekkel...imádom,de semmi kapcsolatom nincs a világgal,itt ahol lakunk nincs semmi lehetőség!Mikor mondom,hogy menjük,akkor azt a választ kapom,hogy ebben a rossz időben mégis hova?Nagyon sokat veszekszünk emiatt,mert szerinte nekem agyamra ment az anyaság!:(Azt nem veszi észre,hogy mennyire egyedül vagyok!
2011. febr. 11. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:

huh, akkor elsősorban Neked kellene egy kis kikapcsolódás!! barátnőzés, edzés, egyedül sétálás, bármi ami kicsit kizökkent!! nekem szerencsém van ilyen szempontból, mert mindkét vagy is a mi esetünkben mind három nagyszülős család itt lakin velünk egy városban, így szoktak vigyázni a kicsire, amíg akár Apával kettesben, akár egyedül megyek el valahová. sőt, nálunk a férjem is szokott ketten menni a kis fickóval, én addig takarítok, főzök általában, de van úgy hogy felugranak a csajok egy kávéra vagy elmegyünk egy moziba akár. ezt jó lenne, ha megbeszélnétek, mert Neked is jár a kikapcsolódás!! természetesen nekem is első a kicsi, imádom, de szükségem van néha-néha egy kis szabadságra is :)


Ági

2011. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia Ági!


Igen ,igazad van!Nagyon sokszor megpróbáltam már neki elmondani,hogy mi a problémám,de olyan mintha nem értené!Azt mondja ,hisztizek!:(Nekünk is itt vannak a nagyszülők közel,de fiatalok még és dolgoznak.Így nem nagyon tudnak vigyázni a babámra!Este érnek haza,mire nekünk már jön a fürdetés!Egyébként a fő probléma ott van szerintem,hogy a férjemnek nincs kedve menni csavarogni:(.Meg mindig azt mondja,hogy egy ilyen pici gyreket nem lehet otthagyni még sehol(ez hülyeség),már 7 és fél hónapos,és nem szopik!Egyszerüen nem szeret menni,csak oda ami neki fontos!És ha meg van beszélve valami,hogy elmegyünk ide vagy oda,akkor az a "technikája",hogy még reggel jól összeveszik velem és kijelenti,hogy nem megyünk sehova!:(Nagyon úgy tünik,hogy rosszul választottam:( !!!???

2011. febr. 12. 08:05
 9/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, megy a privi!! :)


Ági

2011. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jaj most látom csak, hogy nem tudok Neked mailt irni, de nem baj.

szóval, nálunk ugyan ez volt a helyzet egészen pár hónappal ezelőttig!! kicsit hosszú leszek, a mese a következő :)

én 25 éves vagyok, a férjem 32 :) ideális ez a 7éves korkülönbség, mindig is igy gondoltam, egészen mostanáig. Szegeden tanultam, dolgoztam, de Szerbiában születtem. párom is itteni :) amikor megismerkedtünk jött a nagy szerelem, akkora, hogy 8 hónap után haza költöztem Magyarországról, mert Ő nem akart jönni. minden barátom Szegeden volt, régi ismerősök közé csöppentem, akikkel még oviba jártam együtt... az Ő társasága lett az enyém, szeretem is Őket, jó fejek, de nem az én barátaim voltak. viszont az enyémek szerettek itt nálunk, jönnek is a mai napig rendszeresen :) akik meg nem voltak fontosak lemorzsolódtak. 1,5 év után jött a lánykérés, majd megbeszéltük, hogy babát szeretnénk :) egyetlen kikötésem volt, hogy nem fogunk a kicsi születése után besavanyodni. ez igy is lett, mentünk folyton valahová, akár családdal, akár ketten, akár én egyedül. nem is volt gond egészen az idei télig. egyszerűen az én drága férjecském csak otthon akart ülni és ennyi. na most ugye bár már a gyerkőc is megszokta a jövés-menést és igényli is rólam nem is beszélve!! folyton könyörögtem, vitatkoztunk, de akkor is mentünk!! aztán leültettem és elmondtam Neki, hogy ez nem lesz jó igy tovább!! már én is elgondolkodtam azon, amin Te, hogy rosszul választottam??... ezt is őszintén elmondtam Neki, hát eléggé kiakadt... de amikor lehiggadt, bevallotta, hogy valóban besavanyodott, de most valahogy Neki ez a jó. egyezséget kötöttünk, hogy nem nyaggatom, Ő pedig nem tesz megjegyzéseket, ha nekem mehetnékem van. eddig működik és bevetettem pár cselt is a kimozdulások érdekében :) gyakrabban hivom át a barátokat filmezni, esti borozgatásokra, amikor is véletlenül (a nagyszülőkkel előre leegyeztetve :) a kicsi a nagyiéknál marad éjjelre és mi is neki indulunk a többiekkel együtt az este végén. vagy olyan programokat csinálok, amikre azért nem mondhat nemet, mondjuk meccsre megyünk, azt imádja, próbálok olyan helyekre szervezni dolgokat, amiket szeret :) kicsit rángatni kell, de végül jól érzi magát Ő is!! most ez egy ilyen időszak, azt hiszem ezekről szól a házasság, hogy a változó időszakokban is helyt kell állnunk :) és ha puttyog is, hogy néha elmegyek, nem érdekel, nekem is jár és ilyenkor ha haza érek kiengesztelem :))) és már el is felejtette, hogy morgott. állj ki magadért és beszélgess Vele sokat!! tudom, hogy milyen rossz érzés, de Neked kell kreativabbnak lenned, hogy kimozditsd otthonról!!

HAJRÁ!!


Ági

2011. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!