Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kislányommal hova...

5 hetes kislányommal hova menjek "kirándulni"? vagy csak kimozdulni itthonról? Ilyenkor van csak együtt a család, és nem akarunk itthon punnyadni, de semmi ötletem nincs, és a gyermekem még elég kicsi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem messzire ne menjetek még,tényleg nagyon pici.csak a környéken sétáljatok,üljetek ki egy parkba,vagy ha van vízpart,akkor oda.
2010. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt, amikor beraktuk a babakocsiját az autóba és elmentünk egy 30 kmre lévő arborétumba sétálni. Visszafelé úton cicizett a kocsiban:)
2010. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kajával nincs baj,mert sajnos tápszeres.van cumisüveg melegen tartóm abba beteszem a meleg vizet és az nem hűl ki.csak az a baj hogy veszprém megyébe vagyunk és itt a közelbe nem nagyon van semmi
2010. márc. 27. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom Veszprém megye melyik része, de pl ha főkajár felé akkor a Balcsira le tudtok menni. Mi is oda megyünk, sétálni akár világosba a kilátóhoz hogy Siófokra a kikötőhöz. Mi ezeket szoktuk és olyan jó kikapcsolódni picit.
2010. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!