Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Az 5 honapos fiam...

Mit tegyek? Az 5 honapos fiam vagy lerugja magarol ejjel a takarot, vagy felhuzza a feje tetejeig.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alvózsák/hálózsák jó megoldás, nem tudja lerúgni és melegen tartja, mi szerettük.
2009. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én betűröm a vastag takaróját a matrac és az ágyrács közé mind2 oldalon, + ráterítek egy vékony plédet is. Így nem tudja teljesen lerúgni magáról, max. néhány centit, a fejére húzni pedig pláne nem. Ha az alsót véletlen mégis leküzdi valamennyire, a fölső pléd valahogy normálisan rajta marad. Igaz, a picim még csak 3,5 hós, uh. még nem forog, csak rúgkapál.
2009. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel neki labzsakot, akar egy kicsit nagyobbat is, had tudjon rugdalozni benne! Szoktasd ra mar most, es akkor sokaig tudjatok majd hasznalni. Akar turkaloban is tudsz venni, nagyon jok vannak!!
2009. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
labzsak a halozsakra gondoltam
2009. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi egy bundás, de vékonyabb takaróval takarózunk. Az én kisfiam is ezt csinálta a vastag takarójával. Ő állandóan beletolatott, és mindig felébredt, mikor a feje is eltűnt a takaró alatt. Most, hogy ezzel a vékonyabb takaróval takarom be éjszakára így a hátán húzva be tudja járni az egész kiságyat. Igaz, mi már csak egy pizsinadrágban, meg egy rövid újjú bady-ban alszunk, mert melege van. Ha jobban felöltöztetem felébred éjszaka. Nagyjából mi is 5 hósan kezdtük ezt a módszert, és nálunk bevált. Hozzáteszem, a házunkban mindig jó kis finom meleg van. Szép napot egy 7 hós kisfiú anyukája
2009. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nálunk sajna nem vállt be a lábzsák,mert nem szerette. Nem tudott benne mocorogni. És ő szereti bejárni a kis birodalmát. Egy éjszaka alatt körbejárja a kiságyát.
2009. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat, beszerzunk majd egy halozsakot!

Szep napot!

2009. febr. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!