Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet ültetni azt a...

Hogyan lehet ültetni azt a babát aki már a pihiszékben is felhúzza magát?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, most kezdett kúszni még csak pici távolságokat tesz meg de határozottan kúszik négykézláb hintázik stb.Újabban a pihiszékben ami ugye kicsit meg van döntve hátrafelé sem marad el,a könyökével kezdi felhúzni magát.Még nem sikerült felülnie de van hogy percekig eltartja magát. A védőnő szerint még nem szabad ültetnem de a kezemben is már csak úgy van el.Magátol még csak 1-2 alkalommal mertem ültetni és ugy kitámasztva megtartotta magát a kezével.Így etetőszékben már "ülhet" vagy a babakocsi sport részében (mindkettő kicsit meg van még döntve) mert sétáláskor már a mózesban is sírdogál.?
2011. márc. 21. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ültetni,kitámasztani NEM SZABAD! Ha már elég erős lesz hozzá a gerince,magától felfog ülni! A megdöntött pihenőszékben ülhet nyugodtan,mert ott nem a gerincére nehezediki a súlya.
2011. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Nekem még csak 4,5 hós a babám, szóval nem nagyon tudok mit mondani, csak annyi, hogy én 7 hónaposan álltam.

Szóval szerintem már lehet "eddzeni". :)

Én azt szoktam az enyémmel, hogy felhúzogatom a kezénél fogva és pár másodperc múlva visszaengedem. Már nagyon szépen tartja a fejét.

Amúgy ha már négykézláb áll, szerintem elég erős a háta. Nem tudom. Jó, hogy itt is megkérdezed, mert jó pár védőnő tud hülyeségeket mondani.

2011. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet a babahordóban fogunk sétálni mert a mai séta is ordításba torkolott.
2011. márc. 21. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:

De az egyik előző cikkben azt írja, hogy a hordozó kifejezetten egészségtelen.

A kendőt próbáltad? Én a 4,5 hós, 6,5 kilós babámat múlt héten vittem el először kendőben. Nagyon jó volt. :) Egyáltalán nem nehéz!! Egy órát sétálltunk és annak ellenére, hogy csak az ágyában és a babakocsiban szokott aludni, a kendőben is elájult, úgy elfáradt a sok nézelődésben. :)

2011. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!