Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe tároljátok babátok...

Mibe tároljátok babátok kinőtt ruháit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én egy ideig csak beraktam a szekrény üres részébe, de egy év múlva észrevettem, hogy a fehér dolgok közül néhány ruha besárgult. Akkor vettem vákumos tárolózacskót, és beraktam az ágyneműtartóba. Remek megoldás, kis hely kell neki és védi a ruhákat is.
2011. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szinten vakumos zacskot hasznalok.

En a baba agy alka vettem muanyag dobozokat es abba teszem bele a bezacskozott ruhakat.Mivel kicsi a hely es sok a cuccunk, igy pl a teli/nyari ruhainkal is ugyan ezt teszem amikor eppen nem aktulais azok viselese.

Nalunk az a baj, ha nem igy teszem el rogton bepeneszedne, mert angliaban nagyon paras a levego es raadasul minden nap legalabb 2szer inditom a mosogepet, igy a szarado ruhaktol meg rosszabb a helyzet.

Csak igy tudom megovni a ruhainkat.

2011. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen kukazsákba teszem.Fel a padlásra.Nagyon sok van, nem férne el a házba.

De azt megkérdezném hogy ilyen vákum zacskót hol lehet kapni, mert a téli ruhákat beletenném.És mennyibe kerül?

2011. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, később nem szívja meg magát levegővel?

[link]

2011. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én bezacskózom, leragasztom, ha nagyon ráérek, még ráírom h mi van benne (pl 0-3 hós bodyk) és kartondobozban gyűjtöm. (pl a DM-es pelenka dobozában)
2011. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Húú de drága!!!!
2011. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En vagyok a masodik valaszolo...Hat nem semmi az ara otthon!!

En angliaban elek es £1 ert veszem!!

2011. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki tudna olcsóbban, megköszönném, mert én is szatyorba teszem, de így helytakarékosabb lenne!
2011. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Papírdobozba teszem, kimosva összehajtva.
2011. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi az ikeában vettünk lezárhatós műanyag ládát, hasonló mint a pamers zöld tárolós doboza. Abban eddig semmi baja nem lett a ruháknak.
2011. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!