Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mikor tanultátok...

Anyukák! Ti mikor tanultátok meg, hogy mikor mért sír a babátok?

Figyelt kérdés

Az én lányom 5 hónapos, és pontosan tudom, hogy mikor sír azért, ha nyűgös, illetve álmos. De mind a mai napig nem tudom melyik az a sírás ha éhes. Pedig mindig igény szerint akartam szoptatni, de így inkább néztem az időt, és ha kb letelt az idő, és éppen sírt, akkor gondoltam éhes, de sokszor mellé lőttem.

És úgy szégyellem magam emiatt, hogy még mindig nem ismertem ki, mikor sír azért ha éhes. :-(

Másnál is volt így, vagy csak én vagyok ilyen béna?


2011. febr. 11. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy bena.en kb 6honaposan tudtam mikor miert sir,de van hogy a mai napig is ertetlenul allok egy egy siras utan.1eves
2011. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudom még a mai napig sem mikor éhes, csak, ha már nagyon-nagyon, mert akkor úgy ordít, mintha nyúznák. Egy időben állandóan csettintgetett a nyelvével. Azt hittem éhes, de rá kellett jönnöm, hogy csak játék, mert evés után is csinálta, amikor már tuti jól lakott.

Szóval ne aggódj, én i ilyen "béna" vagyok!

6 hós kislány anyukája

2011. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most múlt 1 éves és talán ki merem jelenteni, hogy már tudom mikor miért sír, de szerintem érhetnek még meglepetések. Ne aggódj, én sem vagyok az, aki már a második nap tudta mikor mi baja van. Persze! :).
2011. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Persze tudom, nem ezen múlik a boldogsága, csak hát azért zavar.

Mindenkinek boldog babázást kívánok!

2011. febr. 11. 19:50
 5/8 anonim válasza:

Az enyém 3 hónapos, és egy kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen tanácstalan.

Szerintem az éhes sírás olyan követelőző, vígasztalhatatlan "üvöltéshez" hasonlít inkább. Én igény szerint próbálom szoptatni, és valamikor bejön, de valamikor mellélövök én is.

Azt viszont én sem tudom,hogy miért van az, hogy egyik pillanatban gügyög és mosolyog, a másik pillanatban meg sír.:(

2011. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint azért vagyunk egy páran. :-) Sebaj, el jön az idő, mikor meg tudja majd mondani, és akkor már biztos lesz :-)

Most lehet hülyén hangzik, de én azért úgy figyeltem meg, hogy az én kislányom nem annyira sír, ha éhes. Viszont azért nagyon tud sírni, ha álmos. Annál rosszabb sírása nincs.

Neked is boldog babázást!

2011. febr. 12. 06:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megijed, hirtelen fájdalom éri, hangosan ordít. Ha álmos, nagyon bágyadtan nyöszörög, vagy úgy sír, hogy az utolsó szuszt is beleadja. Ha éhes, lassan kezd elkezd nyöszörögni, olyan mintha csuklana, hümmög. 4 hónapos, általában rájövök, hogy mi a baj. A negyedik babám, van egy kis rutinom. Az első két picivel én se tudtam különbséget tenni, sokszor voltam kétségbe esve.
2011. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is! Lehet a negyediknél már én is tudni fogom...persze nem valószínű, hogy lesz négy, de hát ki tudja :-)

Azért éppen kétségbe nem vagyok esve, csak jó lenne tudni.

2011. febr. 12. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!