Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastatok a védőoltások...

Olvastatok a védőoltások veszélyeiről? Anyukák hogyan lehet ezt megemészteni? (mellékelt link)

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2011. nov. 28. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Az előbb volt egy ugyanilyen kérdés, kitörölték a moderátorok, valószínű ezt is ki fogják.

Én azt mondom, ha igaz is, ne olvass ilyeneket, mert begolyózol.

2011. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem olvastam végig a cikkeket,csak akartam írni, mert érdekel a kérdés és a kommentek.

Amúgy én is sokat hallottam erről a témáról, anyukám olvasgatott is...azt mondom meg kell találni az arany középutat.

Én pl nem tudnám megcsinálni, hogy nem adatom be pl a Diperte-t, mert szerintem a kötelezők fontosak és igenis megállított sok járványt,amibe több ezren haltak meg.És ahhoz képest ahány ember megkapja a világon nincs olyan nagy arányú mellékhatás.

Viszont több oltás van, amit nem adattam és nem is fogok fiamnak, aki 13 hónapos.Pl a rotát nem kapta meg,és a bárányhimlő ellenit sem fogja megkapni.Mondják milyen agresszív most a vírus, ahhoz képest a tinédzser öcsém tavaly esett át rajta 5 nap alatt, az orvos is csodálkozott.Anyum tömte vitaminnal ahogy kiderült, hogy beteg....

Szóval én inkább vitamin és egészséges életmód párti vagyok, de nem fanatikusan.

Szerintem mindkét oldal képviselői tudnak nagy túlzásokba esni....pl a cikkben amit linkeltél biztos vannak szélsőséges példák, de én azon is meglepődtem mikor a védőnő a rendelőben az anyukát azzal riogatta, hogy simán lebénulhat a gyereke, ha elkapja a himlőt....

2011. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

A világon semmi nincs, ami veszélytelen lenne. Még ha levegőt veszel is, nehézfémeket juttatsz a szervezetedbe.

DE tény, hogy a védőoltások megvédenek igen sólyos vetegségektől, amiknek az elkapására amúgy sokkal nagyobb az esély, mint arra, hogy a védőoltásnak komplikációja lesz.

2011. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

de miért törlik????miért nem lehet ezt megbeszélni és megnyugtatni a túl aggódós anyákat.

És most nem Téged akartalak bántani kedves kérdező

2.voltam

2011. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

a másodjára linkelt cikk arról ir, hogy nem a védőoltások fékezték meg a járványokat, hanem sokkal inkább a megváltozott/egészségesebb életkörülmények.

Sőt olyan oltásokról is ir, amelyek ELINDITOTTAK járványokat.

2011. nov. 28. 16:26
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Engem spec. a gyerekdoki "beszélt le" a rota oltásról, azt mondta nagyon drága és még vagy 20 másik vírus van, ami hasonló tüneteket okoz és nem jó rá a védőoltás. De akinek ez biztonságérzetet ad.... viszont a kötelezőket természetesen beadatom. Az az alap.
2011. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem nyugtat meg ,de van benne valami.Kérlek nézd meg ezt a jelenetet ebből a rajzfilmből.


http://www.youtube.com/watch?v=JcwAbjNL_v8

2011. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

aggódok/nem aggódom - mindkét gyerekemet beoltattam, mert kötelező.

Csak az bosszant, hogy mostmár ki tudja hol az igazság...és hogy mi lesz még ebből.

És őszintén azt is el tudom képzelni, hogy a kapzsiság oda vezethet, hogy a gyerekeink egészsége árán is gyűjteni akarnak egyesek.

2011. nov. 28. 16:29
 9/22 anonim ***** válasza:

Egy rutinműtétbe is bele lehet halni, ha épp nincs szerencséje valakinek.

Ezzel együtt szerintem kevés az olyan ember, aki emiatt a kockázat miatt ne vetné magát alá egy rutinműtétnek...


A cikkeket nem olvastam végig, Szendi Gábornak vannak jó meglátásai is, de én fenntartásokkal kezelem.

2011. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudjuk az igazságot. Jobb talán a "tudatlanság". Ha azt hiszem, hogy hat,akkor hatni fog. Olyan , mint a homeopátia pl. Ezeket a leírt dolgokat vagy elhiszem vagy nem. Végül is JT szerint a vérátömlesztés bűn, és 30 oldalas tanulmányban taglalják a miérteket. (Bocsánat, nem vallási dolgokat akarok felhozni, csak hirtelen ez jutott eszembe. Nekik ez az álláspontjuk, emellett állnak ki teljes vállszélességben)
2011. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!