Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatnék neki köhögésre,7...

Mit adhatnék neki köhögésre,7 hónapos?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk doktornéninél de azt mondta hogy nem is piros a torka, tisztítsam az orrát sprével és orrszívóval.De köhög még mindíg és lenne valami amivel könnyíthetnék neki? És még valami,kivihetem sétálni? Itt süt a nap.
2009. febr. 11. 09:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt is kérdezném, hogy ha reggelre nem szörcsög és kap az orrán levegőt akkor nem kell kitisztítani?
2009. febr. 11. 09:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is jártunk a napokban ilyen cipőben. Nekünk Halixol-t ajánlott a dr bácsi (vénynélküli), jól le van írva, hogyan kell használni és nagyon jó, szerintem. Sétálni mindenképp kiviheted, persze jóóól beöltöztetve / bebugyolálva! Nekem is kint alszik, köhögősen is kint aludt, mindennap 2x is és nincs tőle baja! Plusz ugye jó nekik a friss levegő nagyon. Kiszívni én csak akkor szoktam a nóziját mikor szörcsög. Lehet nem jól csinálom így, de nem akarom feleslegesen kitenni ennek, a végén megutálja és akkor fuccs a nyugis orrszívásnak :) Jó babázást!
2009. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már 5 napja betegek vagyunk. Homeogene 9-et vegyél a gyógyszertárba, ez nem gyógyszer, hanem homeopátiás. Köhögésre, torokfájásra jó. Lányomnak a torka is fájt és az orvos írta fel. 5-ször 1-et kap egy pici vízben feloldva, csak arra figyelj, hogy előtte utána fél óráig ne adj neki semmit, mert elmegy az ereje. Nekem 3 nap alatt elmulasztotta a torokfájást,a picimnél is kb. így hatott, viszont már 1 hete szívom az orrát és most kezd felszakadozni.
2009. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én reggel is szívtam ma és nagyon sok jött ki, pedig nem szörcsögött.
2009. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rinatiol gyerekeknek
2009. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köhögésre: lándzsás útifű.

Kisfiam nagyon szereti!

6 hónapos kortól lehet használni

2009. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és jobbulást Nektek is.
2009. febr. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!