Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az espumisan cseppeket meddig...

Az espumisan cseppeket meddig lehet adni folyamatosan a babáknak? Én naponta minden étkezés előtt 5 cseppet szoktam, ez napi 25 csepp.

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos, és kb 2 hónapos kora óta adom egyfolytában. 1x-1x kihagytam, mert le akartam szoktatni róla, de akkor nagyon szenvedett... Próbáltam azt is, hogy csak reggel-este, de akkor is nappal szenvedett.... Meddig lehet adni neki? Nem tus hozzá szokni?
2009. febr. 15. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, nyugodtan add neki amikor gondolod. Mi /4hó/ most hagytuk el. Minden étkezésnél adtam neki, most semmi gondot nem látok rajta, hogy már nincs. De Én minden étkezésnél 25 cseppet adtam neki. Nem lehet, hogy talán kevés neki amit adsz? Próbáld ki!
2009. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Add neki nyugodtan, azt lehet folyamatosan. Hamarosan meg fog szűnni a probléma nálatok is szerintem. 4 hós körüli volt a babám, mikor kezdtem elhagyni. a délelőtti kajáknál nem adtam, csak estefelé, és lassan azokat is elhagytam. Szerencsére már nincsen gondja. Attól ne félj, hogy a gyomra hozzászokik vagy ilyesmi, legalábbis a dokinőm szerint nem gond neki, ha folyamatosan kapja!
2009. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!