Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos kisfiamnak...

4 és fél hónapos kisfiamnak ritkán tápszert adok, kb havonta 1x, amikor menzeszelek. Meddig tárolhatom felbontva a tápszert?

Figyelt kérdés

Másik kérdésem, hogy mivel éjszaka is két óránként kel a babám, elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha éjszakára tápszert kapna? Tovább aludna? Már annyira kimerült vagyok, és emiatt sajnos ingerlékenyebb is!

Mi a véleményetek?


2011. febr. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

- rá van írva a dobozra, de általában 4 hétig (van, amelyiket 3, van amelyiket 6 hétig lehet)

- nem attól függ, hogy mit kap este, de egy-két próbát megér.

2011. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A felbontott tápszer 3 hétig tárolható.

Szerintem inkább vizet adjál neki éjszaka, mert talán így szép lassan leszokik arról, hogy ilyen sűrűn keljen. Ha tápszert adsz neki éjszaka, akkor szerintem a szopit fogja hamarosan elhagyni.

Menzesz alatt amúgy miért adsz neki tápszert, miért nem szoptatod akkor is?

2011. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor is adok neki, csak akkor kevesebb szokott lenni a tejem egy napig, és néha-néha kell adnom egy kicsit, aztán másnap visszaáll a szokásos mennyiség!

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. febr. 12. 12:20
 4/6 zsigaby ***** válasza:
Minden kisbabától meg szokott hogy míg szopik addig éjjel felkel, az én kiskiam 8 hós és attól függ, hogy este milyen későn etetem. Ha 7-kor megetetem akkor éjfél- 1 között mindig eszik, ha sikerül az etetést kihuznom fél kilenc- kilencig akkor csak reggel 5-6 között kel fel.
2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha havonta csak ilyen keveset adsz, akkor szerintem próbáljátok ki a folyékony tápszert, abból tudsz kevesebbet venni, és nem kell annyit kidobnod.
2011. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Erről még nem hallottam, de kipróbálom, mert ez így tényleg pazarlás!

Köszönöm a hozzászólásokat! :)

2011. febr. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!