Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hat hónapos babának ha...

Nittababy kérdése:

Egy hat hónapos babának ha véleten többet csinálok főzeléket vagy gyümölcsöt meddig tárolhatom hűtőben úgyhogy még ő megtudja enni?

Figyelt kérdés
mondjuk két napik állhat??
2011. szept. 1. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok szakszerű választ adni, csak ahogy én csinálom. Én direkt 2 napi adagot főzök. Szóval aznap és másnap adom oda, 3. nap frisset kap. Én nem adnám már 2 naposan. De lehet, hogy lehetne adni :)) Nem tudom én se.
2011. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt én nem tárolnám másnapig abból inkább a friss viszont a főzelék még mehet másnap.
2011. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 napi adagot szoktam neki csinálni. ha több marad, akkor lefagyasztom még a 2. napon és a 3. napon már frisset kap.
2011. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, hogy 2 napra főzök, aznap kapja az első adagot, másnap a másikat. 3. nap már nem adnám oda neki.
2011. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 menta34 válasza:

Előző napi főzeléknek vélhetően semmi baja. Ettől függetlenül én nem adnám neki. ha mégis mindenképp, akkor figyelj az újra hőkezelésre (ne csak langyosítás, hanem felforralás és lehűtés). A gyümölcspüré, pép, stb. meg erjed, 3 perc frisset csinálni.

Szóval 1 éves korig naponta frisset a gyereknek, maradékokat meg edd meg te :) Szerintem:)

2011. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!