Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemtudom eldönteni, hogy most...

Nemtudom eldönteni, hogy most náthás vagy sem?

Figyelt kérdés

9 hós babám reggel óta szörcsög!Tudjátok úgy,hogy hallod,hogy valami váladék van neki hátul de az orra ne folyik!Délelött orspré majd orszívóval kiszívtam de nem jött semmi,tehát nem folyik neki az orra!Akkor most náthás??

A kedve,étvágya jó,semmi különöst nem veszek észre rajta!

Csak azért kérdezem mert nemtudom eldönteni,hogy most hétvégén bemenjünk ügyeletre vagy várjam meg a hétfőt és akkor menjünk az orvosunkhoz?Ti mit tennétek a helyemben?

Ja és még van itthon Fenistil csepp,orcsepp,Coryzalia,Baby LUUF balzsam,ezek közül adjak neki valamit?


2011. febr. 12. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ennyivel ne vidd ügyeletre semmiképp... minek??


őszintén? én még a háziorvoshoz sem vinném, el ennyivel influenza-szezonban, összeszedhet bármit.


fogi is jöhet akár.

2011. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem lázas, nem levert, ne vidd orvoshoz! Ott csak tényleg beteg lesz... Akár a foga is jöhet... Csepegtess az orrába orrsprayet, szívd a váladékot! Mást még nem adnék... Különben is a Corysalia influenza ellen való, a Luuf balzsam meg köhögés ellen...
2011. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a választ!

Annyiban változott a helyzet,hogy délelött többet aludt mint amit szokott,akkor is már úgy mentem be hozzá,mondom megnézem nem-e lázas!Meg ebédre nem evett csak pár kanál főzeléket de azt is utánna kihányta,gondolom nem esett neki jól!Szívtam az orrát de nemnagyon jön neki semmi,igazából az sem tudom,hogy csak a sterimart szívóm ki vagy esetleg egy kis taknyot is vele,de amúgy most is itt játszik mellettem,a kedve jó,nem levert!

2011. febr. 12. 14:05
 4/4 anonim válasza:

Az én babám 3 hónapos. 1 hónappal ezelőtt 2 hétig náthás volt. A védőnő azt mondta, hogy elég a Sterimár és a porszívó. A gyerekorvosnak is mondtam, mert pont akkor vittem oltásra. Ezen kívül még annyit mondott, hogy párásítsam a szobában a levegőt.

Először neki is alig jött valami, és pár nap múlva jött a sűrű váladék. Én is féltem, de ezért tényleg nem kell orvoshoz vinni.

2011. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!