Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Joghurtot mikor adjam a...

Joghurtot mikor adjam a babámnak nap közben?

Figyelt kérdés
8 hós fiamnak be akarom vezetni néha a joghurtot. de nem tudom mikorra tegyem. reggeli 2 cici 9kor, délben 250főzi+tea, majd délután 3körül megint 2 cici, 5körül gyümi, és vacsira (fél8 körül) 250főzi+tea, majd fürcsi után cici, és tente. mikorra tehetném? v mihez? v mit cseréljek ki szerintetek?
2011. febr. 12. 12:52
 1/4 A kérdező kommentje:
és milyen félét? azt gondolom h natur, és nem danon, de milyet?
2011. febr. 12. 12:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még várnék vele 2-3 hónapot. Elvégre tejtermék ez is és 1 éves kor alatt nem ajánlják a szakemberek. A tejcit megkapja így is, úgyhogy kár siettetni.

De ha be akarod vezetni akkor szerintem uzsonnára (ez nálatok az 5 órai evés lehet) próbáld meg kínálgatni.

2011. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kecskemétinek van bébiétele jughurtos és túrós gyümölcs, én azt adom a kislányomnak 7 hónapos és nagyon imádja. De egyébként már adtam boltiból is neki...
2011. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Savanyított tejtermék már mehet : joghurt, túró, kefir 8 hónapos kortól, sajt 10 hónaposan.

Én a délutáni etetésre adnék neki ilyesmit, a cici előtt vagy gyümölcshöz keverve.

2011. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!