Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babámnak szerintetek...

9 hónapos babámnak szerintetek adhatok ízesített joghurtot? Pl- Danone vagy másfajtát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elvileg úgy van, hogy natúr joghurtott lehet Neki adni meg babajoghurtott. Ízesítetett meg egy éves kortól. De szerintem adhatsz Neki, csak ne olyan gyümölcsöset amit nem ehet (pl.:áfonya, ribizli, málna, eper, narancs, mandarin, ananász). Én is adtam neki, de ezeket kerültem. :)
2011. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Adhatsz.

Én már 7 hónapos kortól adtam a gyerkőceimnek néha napján.

2011. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem adtam még az 1 évesemnek. csak 10 hósan kóstolttam vele a natúr jghurtot. akkor is 1-1 kanállal kapott.
2011. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én még nem adnék neki, szerintem várj még pár hónapot, vagy adj neki babajoghurtot.
2011. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En kenytelen voltam mivel tapit elutasitotta, igy esti tapi helyett jott a natur joghurt, uzsonnara meg jogobella gyumis, de nem minden alkalommal. Azert jogobela mert szerintem az a legjobb, mi is csak azt esszuk.
2011. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves anyuka, aki még nem adott egy éves babájának. 8hónapos kortól lehet babajoghurtott vagy natúrt, de te már simán adhatsz neki gyümiset is. :)
2011. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Naturt már evett, úgyhogy megpróbáljuk akkor! :-)
2011. júl. 15. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!