Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcsön kívül mihez adhatok...

Gyümölcsön kívül mihez adhatok 9 hónapos babámnak natur joghurtot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Én már ennyi idősen gyümölcsös joghurtot, krémtűrót is kapott.Túrórudit, tejszeletet.
2011. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy magában is adhatod, vagy ha túl sűrű a főzelék, akkor hígíthatod vele.
2011. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

1. válaszoló:

látom te se könyvből eteted a gyereked. Az én lányom is evett már 9 hónaposan húsgombócot is, paradicsomszósszal + krumplival./töltöttpaprikából adtam neki/

2011. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túróval, aszalt gyümölccsel, keksszel is adhatod, de semmikpppen ne adj kész bolti gyümölcsjoghurtzot, krémtórót.

[link]

2011. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

előzö

A tejszelet, túró rudi egy 9 hónapos gyerek legideálisabb tápláléka?

Szerintem meg merő lustaság, kb fél perc alatt kész egy gyülmölcsös túrókrém otthon valódi gyümölcsből és natúr jughurtból/túróból

2011. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem a védőnő tanácsolta, hogy amit magunknak tejföllel keverek, azt a lányomnak keverjem joghurttal. (tökfőzelék, krumplifőzelék, sajtos tészta...)


de mi csak 1 év után próbálkozunk, még most is tartok a tejtermékektől, mert 1x nagyon csúnya allergiás reakciója volt (1 évesen a tejtől).

most 1év+1hós

2011. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen


Egyébként én is a megfontolt kategóriába tartozok, nem tudom elképzelni, hogy a lányom ennyi idősen túrórudit, vagy tejszeletet egyen. Engem is sokan hülyének néznek, de szerintem nem nekik való még.

Túró+naturjoghurt+gyümi kb 2 perc és tényleg imádja a lányom!!

2011. aug. 9. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Én is megfontolom mit adok a kilányomnak. De miért ne ehetne túró rudit? 9 és fél hónapos imádja a túró rudit,túrót is kevertem neki össze gyümölccsel ami nagyon izlett neki és ezektől semmi baja nem lesz és nem is lett. Soha nem adnék neki olyant amivel árthatok neki. Pl.: amig nem lehet nem kap mézet, tejet
2011. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem néz senki hülyének. Mindenki maga tudja és saját belátása szerint csinálja. Én szerintem, de engem sem kell hülyének nézni, semmi bajuk nem lesz a tejtermékektől. Nekünk pl a védőnő mondta 8 hónapos kortól mindenféle tejterméket kaphat pl. tejfölt is, csak tejet nem. Én is így teszem.
2011. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki azt írta hogy lustaságból nics készítve a gyereknek vmi, az legyen magára büszke milyen ügyes anyuka:-)

Ezt nem dícséretnek írtam!

2011. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!