Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a borostyánk...

Mi a véleményetek a borostyánkő láncról?

Figyelt kérdés
nekem nagyon veszélyesnek tűnik.Hatásos?Tapasztalatok?
2011. febr. 12. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mindkét gyereknek van borostyánlánca.

Miért tűnik veszélyesnek? Babaláncot kell venni, ami minden szem után csomózott és nem olyan hosszú, hogy fel tudjon akadni vele bárhol is.

Egyik gyerek sem kínlódott fogzáskor, még csak hőemelkedésük, hasmenésük vagy egyéb tüneteik sem voltak. Éjjel is aludtak, és csak akkor vettünk észre mindig egy fogacskát, amikor már kint volt.

Nekem is van felnőtt méretben, nem azért mert fogzok, hanem azért, mert egyéb fájdalomcsillapító és immunerősítő hatása is van.

2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2011. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Egyik ismerősömnek se vált be, amellett hogy életveszélyes.

Lehet lepontozni de én 1%-os veszélyhelyzetet is igyekszek kiküszöbölni, így nem teszem a nyakába, nyugaton tiltott is.

2011. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

"mert egyéb fájdalomcsillapító és immunerősítő hatása is van."


Akkor az orvosok szerinted hülyék mert ilyesmiről egyik sem tud!

2011. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzővel, viszont honnan veszed, hogy nyugaton tiltott??? A müller is árulja, ami pedig köztudottan csak No-ból származó cuccokat árul. Ausztriában a gyerekorvos ajánlja (ott lakom), Fr.o.-ban szintén.
2011. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Egyik ismerősöm Németországban akart venni és a dokija mondta hogy ne nagyon próbálkozzon mert sehol nem árulnak, tiltó listán van.
2011. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nem próbáltam, mégis gond nélkül jött ki mind a 4 gyerekem foga. Se nyűgösek nem voltak, se hőemelkedés, se fájdalmak...

Viszont több ismerősöm is vett és később bánták, mert szó szerint semmit se használt. Pedig megfelelően használták, pici kortól. Mégis nagyon nehezen bújtak ki a gyerekek fogai...

Én inkább jó üzleti lehetőséget látok a kampány mögött. Veszélyesnek nem tartom, tényleg bababiztosra készítik és szép is, csak sokszor eredménytelen.

2011. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bejött.

Lehet, hogy azért, mert annyira nem használt semmi, hogy az összes hittem benne volt és működött.:)

Rajta volt,éjjel-appal,játék közben,fürdésnél,alvásnál.

Aztán mikor bölcsis lett le kellett venni,mert ott már baleset veszélyes.

De addigra már nem is kellett, csak nagyon jól állt a fiamnak.:)

Azóta is a pénztárcámban őrzöm,kabala lett belőle.:)

2011. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak kíváncsi voltam mert már nagyon szeretnénk segíteni a babónak szenved szegény nagyon.
2011. febr. 12. 14:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Hordta a lányom az első fogkijöveteltől egészen addig míg másfél évesen 2 szemet szét nem rágott :((((((((((((

Na, akkor azonnal leszedtem róla.

Nálunk nem hatott ,de csudajól állt neki :D

2011. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!