Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a borostyán...

Mi a véleményetek a borostyán láncról?

Figyelt kérdés

2011. okt. 31. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált.
2011. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon nem hittem benne.Aztán a nagyitól,amikor a lányom 5 hónapos volt, kaptunk egyet ajándékba,be is tettem a szekrénybe:).13 hónapos korában egyszerre 5 foga akart kibújni.Kínszenvedés volt az egész nap és egész éjszaka:(.Mindent kipróbáltam már,hogy segítsek a lányomon ,hogy ne szenvedjen annyira,de semmi nem segített.Végső elkeseredésemben a nyakába tettem.Persze a férjem röhögött,hogy mit várok ettől a sz@rtól,mikor semmi nem segített addig.Azt tudom mondani,hogy 60%-al jobb a helyzet.Azóta is folyamatosan fogzik.4 hónap alatt 10 foga jött ki.És egész jól átvészeltük!!!Nem tudom,hogy ennek köszönhető e,vagy csak véletlen,de megmondom őszintén nem is érdekel,lényeg hogy a lányom nem szenved annyira amióta a nyakában van.A Másik meg hogy ártani biztos nem árt,max nem használ,akkor meg miért ne???
2011. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Snapette ***** válasza:
2011. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:) Sógornőméké nagyon rosszul viselte az első 8 fogat... nyaklánccal a nyakában. Aztán egyszer levették, és nem találták. A gyerek nagyon nyugis volt, ugyhogy már nem is keresték a láncot, és a többi 8 foga anélkül jött ki, minimális szenvedéssel. (ahogy ők fogalmaztak). Még 4 hátravan neki... szóval nem tudom. Passz.
2011. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs.Már 19 hónapos a kislányom,de szinte gond nélkül kijöttek a fogai.
2011. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hatásos-e, de az biztos, hogy elég kényelmetlen lehet az a sok gyöngy még éjjel is, ráadásul én attól is félnék, hogy nehogy szétszakadjon és lenyelje a kisfiam.
2011. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!