Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jött a babátok foga,...

Mikor jött a babátok foga, megtörtént, hogy csak attól megtaknyosodott, de nagyon?

Figyelt kérdés
Volt ilyan tapasztalatotok? Ha igen, mit csináltatok, és meddig tartott? Láza nincs. 10 hónapos
2009. febr. 11. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen volt, vízszerű orrfolyás nagyon, két hétig...meg popó pirosság...cebiont adtam, me g kis calcium
2009. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam nagyon benáthásodott, egy más után 2*, mind a kétszer 4-5 napig tartott közbe kibújt 4 felső foga. Előfordulhat ez is a fogzástól. Én tengervizes orrsprayt használtam, meg szívtam az orrát ha szükséges volt, de ritkán kellett, mert folyt magától rendesen.
2009. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek így lehet menni vele szankózni. Készülünk most hétvégére a hegyekbe.
2009. febr. 11. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
igen persze, az csak jótt tesz neki ha kint van jó levegeőn...ha nincs láz s csak sima vizes orrfolyást, persze lehet
2009. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónapon belül már 2. jára van ez,lehet nem beteg,hanem a foga? Hmm kibújhatna már...De semmi jelét nem látom sajnos...
2009. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Én meg ma nem mertem egész nap kivinni mert ennyire folyik az orra :-)
2009. febr. 11. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fogzástól folyik az orra, az azért van, mert nagyon nyálzik, és az az orrán is kifolyik. Ha sűrűbb, akkor beteg. Én azt hallottam, hogy fogzáskor gyengébb az immunrendszer, meg az áttört ínyén is jobban bejutnak a bacik, pláne, hogy mindent a szájába szed. Szóval fogzáskor fogékonyabbak a betegségre, ezért jobban oda kell figyelni.

Egyébként az enyémnek is folyt az orra, de híg volt.

A jó hegyi levegő jó a babának, árt a bacinak, ha nem lázas, nyugodtan vidd.

2009. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ilyenkor aluszékonyabbak is? Mert a mi Manónk ma nagyon aluszékony.

Köszi mégegyszer a válaszokat.

2009. febr. 11. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!