Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy, hogy pelenká...

Jártatok már úgy, hogy pelenkázáskor valahonnan észleltétek, hogy pisi vagy kaki lesz, de mielőtt védőintézkedést tudtatok volna tenni, megtörtént a baleset?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze és jót röhögtem rajta.én volt,hogy a kezem tettem a pisi elé,mintha bármit is felfogott volna belőle.aztán rendbe tettem a babát,és átöltöztem.
2010. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem lepukizott a kislányom "sógorostúl". No mondtam is páromnak "le vagyok én sz..va". :)
2010. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kisfiú. Amint lekerült a pelus, rendszeresen pisilni kellett neki. Egyszer saját magát kapta telibe szegény.
2010. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan mondom,egy hete ez a téma.Szerintem mindenki jár így legalább egyszer a gyerekével!
2010. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amikor vigyorogni kezd, akkor mar tudom mi jon :D a dokineni is tapasztalhatott hasonlot mas babaknal, mert a mutatóujjaval mas iranyba allitotta a "slagot" :D
2010. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
én sose veszem észre, csak szembesülök a kész tényekkel. és nem egyszer történt már meg :o)
2010. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én akkor kaptam egy adagot, amikor a kúpot nyomtam be szegénykémnek :-( jót röhögtem rajta :D
2010. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem már szülés előtt felkészítettek, hogy ha fiú lesz, akkor rendszeresen szembe fog pisilni. :-) Ezzel szemben a kisfiam inkáb saját magát pisili le. Egyszer még a fülébe is jutott a pisiből. :-) Így nekem a pelenkázón mindig van kéznél egy textilpelenka, azt teszem keresztbe a derekára, a fütyijére pelenkázás és öltöztetés közben, amíg rajta nincs az új, friss pelus.
2010. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!