Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós kisfiamnak áttört az...

4,5 hós kisfiamnak áttört az egyik foga. Innen még várható nagy szenvedés?

Figyelt kérdés
Ezt nem is vettük észre, csak a védőnő mondta. Nem nagyon látszik, de kézzel érezni milyen éles. Szerintetek, ha ezt így "megúsztuk" nagy fájdalmak nélkül, akkor a többi is ilyen lesz? vagy lehet még fájdalmas neki a többi? Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 13. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém gyerek addig szenvedett, amíg rendesen ki nem nőtt a foga. :S
2011. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A további fogakra gondolsz?

Hát persze sose lehet tudni, de nálunk úgy volt, hogy az alsó két metsző egyszerre tört át minden előjel nélkül, még nem volt 5 hónapos. Én is véletlenül vettem észre, hogy jé, kibújt. Azóta nőtt még hat foga három hónap alatt és alig alszunk, hőemelkedése is volt, most meg már a rágók jönnek nyolc hónaposan, van, hogy óránként ébred éjjel, pedig már minden praktikát bevetettünk...

2011. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó.Köszi, erre gondoltam én is. VAgyis reménykedtem, hogy nekünk a hasfájás jutott, a fogzási fájdalmat kevesebbel is megússzuk. De ezek szerint nem számít...
2011. febr. 13. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
:))) Mi fél éves korától másfél éves koráig szenvedtünk 16 foggal. Tkp. 1 évig majd' mindennap. Vagy a nyála folyt, vagy éjszaka ébredt, vagy nyűgös volt, a szemfogaknál, rágóknál pedig belázasodott, 1-1 neccessebb fognál 5-6 napig napi 4 kaka volt. Már furcsa volt, ha volt egy teljesen nyugodt napunk. A 16. fog után volt 1,5 hónap szünet, mire a napokban újra belázasodott - 2 napra. Most az utolsó 4 rágó jön , persze gondolom nem egyszerre. De ez már az utolsó 4!!! Na, szóval, azt akartam mondani, , hogy bárhogy is lesz, bele fogtok jönni, még a "kínlódásba" is. Ja, a kisfiunk hasfájós is volt a változatosság kedvéért :)
2011. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!