Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nálatok rend van?

Anyukák, nálatok rend van?

Figyelt kérdés
Nálunk általában rend van, ezért reggeltől késő estig megállás nélkül pakolok. lehet egy kicsit lazábban kéne hozzáállnom :S amint megun egy játékot, megyek és teszem el. lepakolja a könyveket, átmegy a dvd-khez, addig pakolom a könyveket, aztán mondjuk motorozik, addig pakolom vissza a dvd-ket. kezdek behülyülni :S
2011. febr. 13. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Most ne nézz rendmániásnak, de én ugyanez. Ha elől vannak a cuccok, sietek pakolni össze, a konyhába evés után egyből összepakolok stb.

Mostmár annyit engedélyeztem magamnak, hogyha szétpakolja a játékait, akkor nem kezdem el fél óra múlva rakosgatni, hanem megvárom a fürdést ....:S

2011. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Aránylag igen mert én is rendmániás vagyok,de már lazább vagyok.Próbáld mg lazábban és szoktasd rá babót is,hogy amivel nem játszik tegye a helyére.Nálunk új játékot csak akkor szabad levenni.22 hósom van
2011. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Próbáld meg addig nem odaengedni más játékhoz, amíg együtt el nem rakjátok azt, amivel azelőtt játszott.

Mi ezt csináljuk és mindig csak egyféle játék van elől, úgyhogy ezt én rendnek nevezném.

2011. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Én azt csinálom,hogy a mi szobánkban nem lehet játékot széthordani. Ha át is viszi, azonnal vissza kell vinni ha nem játszik. A másik szobában olyan mintha bomba robbant volna. Mielőtt ebédelünk komolyabban rendet rakok. És este lefekvéskor. Meg akkor ha jön valaki, akkor is.
2011. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
még kicsi ahhoz, hogy elpakoljon maga után, 14 hónapos. bár nem bánnám ha azt játszaná, hogy elpakol ;)
2011. febr. 13. 14:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs!De nekem annyiból jobb hogy nem is érdekel. Sosem voltam rendmániás vagy pakolós. Kitakarítok mindig, de hogy szanaszét vannak dobálva utána a játékok vagy bármi,engem nem zavar.
2011. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Ahhoz, hogy megszokja, hogy elpakol éppen az ideális korban van. Együtt pakoljatok el, ahhoz, hogy előszedjen játékokat, ahhoz nem kicsi?

Nálunk amióta csak járni tud, és szét tudja hordani, azóta együtt el is rakjuk. Olyan könnyen megszokja, hogy te pakolsz el utána, hogy mikor nagyobb lesz, akkor is elvárja majd. Ha már elő tudja venni, akkor igenis tanulja meg elrakni is.

2011. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnak glédában a dolgaink. Játékok stb. este kerülnek a helyükre, mosogatni naponta 2-3x szoktam. Kicsit káosz van, de max 10 perc alatt helyrepakolhatóan.
2011. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Általában rend van, konyhában, étkezőben a kajálás vagy főzés után elpakolok, ugyanígy teszek a fürdőszobában is a fürdés, vagy a reggeli készülődés után. Ébredés után beágyazok, tehát a hálószoba is rendben van. A nappaliban és a gyerekszobában a déli alvás előtt rakom el a játékokat, illetve az esti fürdetés előtt. Vannak dolgok, amiket én nem engedek meg neki, hogy azokkal játsszon, merthogy nem játékok, gondolok itt pont az általad emlegetett dvd vagy könyv.
2011. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem voltam rendmániás. Mindennek megvan a helye, a babadolgokat ebéd után és lefekvés előtt pakolom el, a felnőtt dolgokat amíg a kicsi délután alszik.


Az enyém is 14 hós, de már elég régóta fürdetés előtt amíg én a tápszert/tejitalt keverem, ők elpakolnak közösen az apjával. Jó éjszakát kívánnak egyenként az összes elöl lévő játéknak, és pár perc alatt rend lesz.

2011. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!