Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák mit gondoltok...

Kisbabás anyukák mit gondoltok erről a bölcsőről? Megvennétek?

Figyelt kérdés

Lassan megérkezik az első babánk, ismerős ismerősei eladnák ezt a bölcsőt, mert a baba már kinőtte náluk. Kókuszmatracos, szuperül néz ki 20e kérnek érte.

Nekünk semmi tapasztalatunk, és most vennénk meg a leendő ágyat. Mit gondoltok?


[link]


2011. febr. 13. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
én sokallom a 20e-t, igaz nem tudom milyen árban vannak a bölcsők, nekünk csak kiságyunk van, újonnan 15e ért vettük kókusz matraccal
2011. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem gond, hogy a bölcsőt később nem tudod kiságyként használni, vagy levenni a rácsot előlről, akkor szerintem jó dolog a bölcső, mert kicsi és biztonságos a piciknek. De amikor már forog, felül, akár 6 hónapos kortól már nem túl jó ötlet, szóval ilyen szempontból kidobott pénz. Mi kiságyat vettünk, 60x120-asat, de még a 2 éves kisfiunk azt használja, és még bőven jó neki, plusz levehető az elején a rács. Szerintem ezek praktikusabbak.
2011. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép darab,de én sem venném meg.Ennyi pénzből már veszel egy kiságyat,amit egész végig használhat a baba,plusz egy (adamo)bölcsőhintát.Jobban és praktikusabban kihasználhatod.
2011. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennyiért én sem enném meg inkább én is egy kiságyat vennék(vettem) 15 ezrért. Ami később kis ággyá is alakítható.

De amúgy nagyon szép. Ha neked megéri. Vedd meg. :)

2011. febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg csak kb. a baba féléves koráig tudod majd használni, utána kell majd venni egy valódi kiságyat. Addigra a baba már annyira mozog, hogy nem lesz számára biztonságos a bölcső.. A pénztárcátoktól függ, hogy kifizeted most a bölcső árát, utána akarsz, tudsz-e venni még egy kiságyat is..
2011. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem venném meg. Mikor én vártam a lányomat tuti megvettem volna neki, de már 2 éves és rájöttem nagyon sok dologra. Pl ez teljesen felesleges. Lehet, hogy nem is fogja szeretni a babád.
2011. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, emellé mindenképpen kell majd kiságyat is vennetek, de én második gyereknél tuti beszerzek egy bölcsőt is, szóval ha van rá keret akkor szerintem alkudd le 15.000 -re és vegyétek meg.
2011. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragud, de én ennyiért nem venném meg.

Nekünk volt bölcsőnk, igaz más stílusú (egy pierre cardin), csak azért vettük meg, mert a kiságy nem fért volna el a szobánkban és szerettük volna, ha a baba az első hónapkban velünk egy szobában alszik. 5 hónapos koráig használtuk, de persze továbbadjuk a családban, így nem volt felesleges megvenni.

Viszont a bölcső mellé mindenképp kell majd egy kiságy is, és azért 20e, ráadásul használtért, még ha jó állapotban van is... Szóval én biztos nem venném meg.

2011. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én biztos nem vennék bölcsőt,főleg nem ennyiért.vegyél kiságyat,azt évekig használhatja.A bölcsőt csak pár hónapig,mert ha már felül,onnantól nem biztonságos,pláne ha fel is áll.
2011. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elég meggyőzőek a válaszok. Édes dolog a bölcső, de nem tudtam, hogy ennyire rövid ideig használható, szóval maradunk a kiságynál.
2011. febr. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!