Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, hogy nemcsak...

Nyugtassatok meg, hogy nemcsak az én kis manóm ilyen izgága?

Figyelt kérdés

7 hónapos lesz,és amikor hordozóban ülve eszik,nagyon aktív.Van egy-egy falat amit szépen megeszik,de általában forog,kezemből kiüti a kanalat,összekenünk mindent,van hogy a tál is repül.Aztán megint egy pár kanál nyugodt pépevés,vagy főzelék,de általában ezt csinálja,izeg-mozog.Amúgy sem áll meg egy percre sem-

A testvérem meg azt mondja,hát az ő babájánál sosem volt ilyen gond,szépen tátotta a száját,és nyugodtan evett.De akkor mit csinálok rosszul,mert az én lányom is tátja,csak közben ezerrel dolgozik valamin.És végül megeszik mindent .tehát tuti éhes,mi lehet a baj?

Ugye más baba is van így?


2009. febr. 12. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így bizony!

Az én kisfiam 7 hónapos,etetőszékben eszik.

kÖzben jár keze-lába,forgatja a fejét,belenyúl a tányérba,összekenni magát nyakig kajával,megfogja a kanalat stb...

Szerintem ezzel nincs semmi baj.

2009. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 7.5 hónapos.Dettó.Izeg-mozog,a kanalat megfogja,eszik és a kezét mát teszi is a szájába,stb.Én vettem neki olyan előkét amit a karjára is rá lehet húzni meg az eleje leér a térdéig,mert untam,hogy minden kaja után át kell öltöztetni.Ennyi.Szerintem nem tudunk vele mit csinálni,majd csak kinövik.Lefogni semmiképp nem fognám le ,mert megutálná az evést és ezt nem akarom.
2009. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
áá köszönöm,megnyugodtam,én sem fogom le,de ennek az előkének én is utána nézek,jó dolog lehet.Hol vetted?
2009. febr. 12. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Az Ikeában vettük mi a az etetőkabátot,aminek van ujja és leér a baba térdéig.

Kb. 500 Ft.

2009. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lassan 9 hós lányom is így van. Ebben a korban minden jobban érdekli őket, mint az evés. Persze, hogy éhes, azért tátja a száját, de meg nem bír egy helyben lenni. Nekem ha épp nem csúszkál le, meg nem akar felülni a pihiszékében, akkor kiüti a kanalat a kezemből vagy a pihiszék csatját rágcsálja. Nálunk most a pelenkázás a csúcs, alig bírom fogni, úgy forgolódik és mászik a pelenkázón. :)
2009. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!