Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet tejjel higítani a...

Lehet tejjel higítani a reszelt almát? Anyatej.4,5 hónapos a kislányom, most akarom kezdeni a hozzá táplálást.

Figyelt kérdés
Almával akarom kezdeni.Ti mivel kezdtétek?É melyik etetés maradt ki?Kell higitani az almát?
2009. febr. 12. 08:42
 1/3 anonim válasza:
Szia! Az én kisfiam is ennyi idős és kb 2-3 hete próbálkozunk a finomságokkal. Idáig csak szopizott, de egyre hisztisebb volt közben és megpróbáltam, hogy mit szól a kanalazáshoz. Hát majd kiugrott a hordozóból, annyira örült. Én először krumplit anyatejjel adtam neki egy hétig. Majd ezután sütőtököt kevertem hozzá, mert nekünk az volt itthon, de tehetsz bele almát, banánt csak fokozatosan. A te dolgod eldönteni, hogy krumpli alapú főzelékkel kezded, vagy csak gyümit adsz neki. A védőnő azt javasolta, hogy a déli órák a legmegfelelőbbek, mert az estére már nem bántja a pocakot. Jó kisérletezést és jó egészséget nektek!
2009. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam is 4,5 hos és pár napja keztük a kostolgatást,elöször reszelt alma levét kapott pár kanállal 2-3nap aztán a reszelt almát ugy probáltam hogy kevertem bele kicsi tejcsit hogy olyan püré állaga legyen de nem tetszett neki,probáltam még higabbra de ugy sem,végül ujra reszeltem almát és a felének kinyomtam a levét a másik fele reszelt almát beleraktam a lébe anyit hogy ne legyen nagyon sürü,igy már ettünk pár kanállal.Majd másnap simán lereszeltem 1 fél almát és megette igaz én is ugy csináltam mint aki eszik persze másik kanállal és ő utánozott.Probáld ki.A kérdésedre a válasz nyugodtan keverheted tejel az almát,majd meglátod izlik e neki rosszat nem csinálsz vele,kisérletezni kell.Jo kostolgatást!
2009. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az első válaszadó vagyok és persze pont a kérdésedre nem válaszoltam. Én is kevertem tejjel az almát, de én leturmixoltam neki és majd most kezdem reszelve adni. Eleinte az alma levét kóstolgatta csak aztán jött maga az alma. Szerintem elrontani nem lehet ha az alapokat betartod.
2009. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!