Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ringatóra vinném a 6 hós...

Ringatóra vinném a 6 hós babámat, szerintetek nem korai még? Mennyibe kerül egy alkalom? Be kell előtte jelentkezni, vagy csak elmenni oda?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

először is én korainak tartom, másodszor most még egyébként sem vinném zárt közösségbe, mert járvány van.

Úgy tudom, hogy be kell jelentkezni előre, van alkalmi jegy és bérlet is.

melyik városban vinnéd?

2011. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A honlapon ajánlák ugyan, de én sem vinném még ennyi idősen, túl sok lenne neki az inger, nagyon hamar elfáradna, és igen, így tél vége felé szinte mindenki beteg egy kicsit, én várnék még min. 1 hónapot.
2011. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem korai,nyugodtan vidd el,a babának csak jót fog tenni,ha vele egy korúakkal van. Mi már járunk egy ideje (3 hónapja),most vagyunk 8 hónaposak,igaz mi már a mocorgó csoportba vagyunk. 1800-2000 ft egy alkalom.
2011. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!