Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-14 hónapos babák anyukái,...

10-14 hónapos babák anyukái, van olyan dolog amit visszatekintve másképp csinálnátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs.


4 gyerkőc anyukája

2011. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán az alvás lenne.... ha újra kezdeném, nem szoktatnám ennyire a csöndhöz. Nem mondom, hogy lábujjhegyen járkálunk, amikor alszik, de így ebből időnként probléma van, hogy igazi zajban nem tud aludni.
2011. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szintén az alvás.ha nem tudott aludni oda vettem magam mellé és órákat aludt még.Na ez mára már elég nehézkes lett,csak velem akar aludni.Én rontottam el,de mentségemre legyen hogy első baba.Majd a másodiknál tudom hogy ez nem jó dolog.
2011. febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokkal többet dajkálnám újszülött korában, illetve nem akarnám állandóan szórakoztatni, amikor ő csak enne meg aludna. Ezt a kettőt biztosan másképp csinálnám.
2011. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem hagynám hogy folyton a cicin csüngjön!rászoktatnám a cumira!
2011. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Újszülöttként nyugodtabb lelkiismerettel dajkálnám, nem zavarna meg a sok "el fogod kényeztetni" - szöveg. Nem szoktatnám rá a cicin alvásra, és még időben megismertetném a cumisüveggel. Elég szörnyű volt 4 hónapos korában, amikor az apja volt vele egy napot, mert suliban voltam, és összesen fél adag tápszert tudott nagy nehezen beleerőltetni.
2011. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy éves a babám, eddig nem volt semmi olyan, amit visszagondolva másképpen csináltam volna.
2011. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

14 hónapos a fiam, és visszagondolva semmit nem csinálnék másképp: hasfájós volt, 3 hónapig ordított sokat, ringattuk, dajkáltuk eleget, mégsem nőtt rám. Egyedül igaz még nem alszik el (de a kiságyában igen, csak ott kell lenni vele), de nem hiszem, hogy emiatt hagynám ordítani a következőt.

Mosolygós, kiegyensúlyozott baba, és nem hisztizik! (merthogy itt sokat olvasom, hogy már egy évesen hisztiznek.... ami ugye a 2-2,5 évesek kiváltsága lenne a dackorszakban.)

Amit esetleg máshogy csinálnék, hogy nem engedném be a konyhába mászva, mert most már nem lehet a mosogatógéptől kirobbantani, meg a konyhaszekrénytől sem.

Ez persze nem azt jelenti, hogy ha a következő teljesen más baba lesz, akkor vele nem másképp csinálom. Pl. ha ő nem lesz hasfájós, és nem igényli az ölben létet, és leteszem és elalszik, akkor nyilván nem csinálok magamnak plusz feladatot a ringatással. De valószínűleg inkább ringatom, minthogy magam mellé fektessem és odaszokjon.

Szóval ez babafüggő. Ha ugyanolyan lesz mint a fiam (nem sok esély rá) akkor max veszek egy füldugót :o)

2011. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többet vinném őt társaságba elég nehezen oldódik fel ha barátoknál,rokonoknál vagyunk:(
2011. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9.

Gondolom ez azért későbbi életkorra vonatkozna, nem 10-14 hoonapos babára...

2021. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!