Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco Trio Enjoy Evolution...

Chicco Trio Enjoy Evolution babakocsi tapasztalatokra lennék kíváncsi. Elégedettek vagytok vele? Jó rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 12. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a trio for me full optional van, az ugyan kétszer annyiba kerül, mint az enjoy, de sok a hasonlóság. A mózest imádni fogod, lehet hozzá venni auto-kit-et, úgyhogy a gyereket be tudod kötni, fékezéskor nem billeg a mózesben. A click-clack nagyon jó, az alapkocsi nagyon jó, simán kibírja a baba 3 éves koráig. Ha elkezdesz mindig vásárolni, meg cserélgetni, ugyanott leszel árban. Én azért választottam a for me-t, mert énfelém is tudom a sportülést fordítani, ha süt a nap, ez nagyon hasznos lesz. Nekem auto-fixülés van a synthesis helyett, azt nem tudjuk használni, mert beöltöztetve nem fér bele a 10 kilós fiam. Majd bundacuccok nélküljó lesz. Én most az autóban a mózesben utaztatom (9 kg-ig lehet a vázra rakni), sétálni meg a sport-tal megyünk a hordozó helyett, amibe ugye nem fér be. Városi kocsi, terepe hosszú távon nem jó, mert ahhoz azok a nagy 20 cm-es kerekű kocsik kellenek. Vásárolni nagyon jó vele, egy helyben megfordul. A hordozóban kezdtük a hozzátáplálást, etetőszék még nem volt akkor, azt később vettünk csak. A magassága állítható a testmagasságodhoz. Nincs hozzá gyári testvérfellépő, mert instabillá tenné. Más nem jut eszembe, kérdezz ha valami érdekel.
2009. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. febr. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!