Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bababútorokat vásárolta...

Milyen bababútorokat vásároltatok és mennyiért?

Figyelt kérdés
Volt olyan amit szerettetek volna megvenni de vagy nem volt vagy baromi drága?asztalos vagyok.
2011. febr. 15. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Faktum bútorcsalád van meg, nagyon imádom! Ez a link..:

[link]

Bár én nem itt vettem és nem ennyiért. Árra nem emlékszem...

2011. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én asztalossal csináltattam.
2011. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ikeában vettünk Mammut termékcsaládból kiságyat, komódot, kisasztalt+székeket. (neten megtudod nézni)

Illetve egy régi gyerekszekrénysorunk van még, amit felújítottunk. (az én férjem is asztalos. :))

2011. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
milyen jól jön egy asztalos a háznál!:D
2011. febr. 15. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Kombi kiságy 40ezer, sokáig jó lesz (az én kiságyam lett volna, de mint kiderült már nem tudtuk rendesen helyrehozni)


Gyerekszekrénysor ingyen :) a férjemé volt. helyrepofoztuk, átfestettük lányosra. Sokkal jobban pakolós mint a mostaniak, tágasabb és igazi szekrénysor formája van csak kisebb méretben (alacsonyabb). No meg egyedi és csinos is lett.

2011. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...fa babakonyhára vágyunk, de nagyon nagyon drágák :(


[link] valami ilyesmire

2011. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk minden fenyőből van. Mármint a bútorok. Nagyon szuperek!
2011. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egy 1973-as pelenkázós komódot bútorfóliáztunk-olyan, mintha új lenne. :) Ez a ruhásszekrénye is. Ezenkívül egy 9900 ft-os kiságyat vettünk az IKEÁ-ban, az én férjem nem asztalos, de barkácsolós, és egyszerüen meg tudja majd csinálni, hogy az egyik rácsot levesszük, így "kombi kiságynak" is jó. Nem kell drágát venni. Az 50ezer ft-os hintaszékért fájt is a szívem, de hát az nem kell feltétlenül... :)
2011. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szintén a szoptatós fotel/hintaszék amit nagyon szeretnék, de nincsen rá keret!
2011. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

JYSK-3 ajtós, 3 fiókos elemes szekrény 28 ezerért. Alsó+felső rész. bonyolult volt összeszerelni, a lyukak előre ki voltak fúrva, csak éppenséggel elfelejtették bejelölni hogy melyik elem hová való. :)

kiságy az kombi szintén. 30ezer volt háztól, szinte új, 2 hónapig hazsnálták.

2011. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!