Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot adtok a...

Milyen joghurtot adtok a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Sokan írták, hogy adnak már joghurtot 1 éves (gyakran még fiatalabb) gyerekeknek is. Milyen fajtát vesztek? Sokan írták a Danoninot. Ma én is vettem ilyet a fiamnak, de látom, hogy ilyen van benne, hogy pl. guargumi. Azt hittem, a Danoninot kifejezetten ilyen pici gyerekeknek árulják.
2009. febr. 12. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:)) elméletileg, de valójában sok káros bigyuszka van benne, szerintem naturt adj neki és tuningold gümikkel
2009. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én vaníliás danettet szoktam adni, itt olvastam hogy más is adja. Kipróbáltuk baja nincs tőle szereti is, persze csak mértékkel adom. (9hónapos)
2009. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Mi danone gyümölcsyoghurtot adunk a gyerkőcnek 1 éves kora óta majdnem minden nap. Tápszert nem issza meg, anyatej kevés, ez fedezi a megfelelő forrást.
2009. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő mondta, hogy ne vegyek babajoghurtot, mert ugyan az, mint a sima danone joghurtok. Danoninot sose vettem, de rendes gyümölcsjoghurtot igen. Meg natúr joghurtot turmixolt gyümölccsel. Épp ma toltunk be egy nagy poharas joghurtot turmixolt banánnal, ezt mindig ketten esszük mert én is imádom :)
2009. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én danone gyümöcs joghurtot szoktam adni a fiamnak minden nap 1et.Most 8 és fél hónapos nincs semmi baja és nagyon szereti.
2009. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Nestlé babajoghurtot adok,dobozost és üvegest,illetve Hippet üvegest.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én natur joghurtot keverek gyümölccsel.A kedvenc a barackos!Csak sajna most még nincs igazi barack,de bébidesszerttel is kiváló!
2009. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Danon gyümis nagyon szereti.:)
2009. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén Danone gyumolcsost eszik a babám, csak az egy az kevés, a ketto meg már sok belole:) Viszont szereti. Ugyanígy szoktam használni natúr joghurtot - gyumolccsel, vagy uveges gyumolccsel keverve, vagy csak magában a déli fozeléket dúsítva.
2009. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!