Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós baba ihat már Sió...

10 hós baba ihat már Sió Vitatigris gyümölcslevet? Ti milyen gyümilevet adtok babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én kb másfél éves koráig csak ilyen babaleveket adtam csak neki. Tudod ilyen bébiételgyártók általit. Aztán néha kubu, keveset és málnásat még nem. meg ilyen topjoy-os kis üveges levet, amin rajta van hogy hány %-os és van amelyik cukormentes. De leginkább vizet adtam neki, annál jobb nincs, pláne ilyen melegben! Még a tea is jó!

Szóval szerintem 10 hónapos babának ne adj még ilyet, túl cukros stb.

Majd két évesen néha néha! Víznél jobb nincs!

Esetleg ha akarsz kis változatosságot, csavarj te narancsot, főzz teát, vagy vízbe rendes citrom facsart levét és picike cukrot, épp hogy íze legyen. De hidd el a szomját, pláne ilyen melegben legjobban a víz oltja! Forralt, vagy babavíz!

Minél később szoktatod hozzá ilyen cukros ízekhez annál később fog rászokni és a fogai addig vannak a legjobb biztonságban!

Úgyhogy szerintem ne adj!

2009. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatod neki. Az én lányom még nincs 10 hós, éppen ma kóstoltattam vele Cappy őszilevet. Én ittam és annyira nézte, hogy nem volt szívem nem megkóstoltatni vele.

De adtam már neki babagyümileveket, frissen facsart gyümilevet is.

2009. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a hipp cukormentes gyümölcsleveket próbálgattam, de a fiam a vízen (és az anyatejen) kívül nem fogad el mást italt eddig.
2009. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hippes teákat csinálok neki.Nagyon sok ízben lehet kapni és nagyon sokáig elég egy doboz.
2009. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem biztos, hogy adnám még neki. nagyon sok a cukor és az E betű a Vitatigrisben sajnos. hiába finom, nem épp a nyerő a gyereknek. inkább próbáld meg, hogy 100%os gyümilevet veszel és azt adod neki. vagy bébiitalt. az én fiam 8és fél hós, én egyelőre csak bébiitalokat adok neki. Ha tehát főzök, akkor mecsek baby-t kap még most is. Próbáltam instant teát, de olyan édes vacak volt, hogy nekem sem izlett. aztán elolvastam, tele volt cukorral. lehet, hogy én vettem nem jó márkát, nem biztos, hogy mindegyik ilyen, édemes megnézegetni őket.
2009. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Kubu 100%-os-t adok az 1 éves lányomnak, azt úgy ahogy megissza, de igazából a vizet szereti.
2009. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!