Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ihat a kétéves gyerekem...

Ihat a kétéves gyerekem naponta üdítőt? Ti mit adtok babátoknak?

Figyelt kérdés
Persze nem kólára és egyéb mű dolgokra gondolok, hanem a 100%-os gyümölcslevekre. Amit én csinálok gyümölcscentrifugával, az nem kell neki. A múltkor beleivott a Cappy alma-körtébe, és az nagyon ízlik neki. De minden nap??? Bizonytalan vagyok. A kubut utálja, minden kifejezetten babáknak készült itallal együtt.
2010. máj. 12. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én 16hósóm azt kap minden nap-vizet nem issza,pedig hónapokig nem kapott mást,de inkább nem ivott.Én azt hígitom fel vizzel.
2010. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy éves lányom csak a szörpös vizet issza meg, ill. Cappy sdinnyés.
2010. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Taet vagy szörpöt iszik 21honapos fiam minden nap.
2010. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 17hónapos lányom sem issza meg a vizet. Még a hideg is rázza tőle, ha véletlen lenyel egy-két kortyot. Teát és gyümölcslevet iszik. Próbálom rászoktatni a vízre, de nem sikerül, mert ha azt kap inkább nem iszik. Félek hogy elromlanak a fogai. Ti nem féltek ettől?
2010. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az enyém a teát is utálja. A vízzel nincs gond, simán megissza, de ha csak szóba kerül, hogy pl vendég jön, milyen üdítőt vegyünk, már üvölt is érte...
2010. máj. 12. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
15 hós fiam vizet iszik, vagy teát. Üdítőt ritkán kap.
2010. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha minden nap iszik 1-2 poháral szerintem nem gond. Ha még vizet is iszik mellé. Az enyém, igaz 3 éves, de minden gyümilevet "kepi"-nek hív. Ő is imádja, de azért a vizet is issza.
2010. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!