Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esküvőre-lagziba mibe vinnétek...

Esküvőre-lagziba mibe vinnétek v. mibe vittétek a 6 hónapos gyermeketeket? Link is jöhet!

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos volt a kicsi mikor mentünk lagziba, cicizett így nem tudtam otthon hagyni, mondjuk nem is nagyon tudtam volna kire, mert rokon lagzi volt így mindenki ott volt. Szóval egy csinos kis body, sapi,és kiszokni volt rajta, mert iszonyat meleg volt. Így a templomba sem mentünk be, mert ott meg nagyon hideg volt. Igaz vittünk melegebb ruhát , takarót, de nem akartam a kánikulából a hidegbe majd megint a kánikulába vinni! Nem volt csicsás egyik sem, bár azért mindent újonnan vettem neki erre a szép alkalomra. :D
2011. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
6 hónapos gyereket nem öltöztetnék ki, másfél évesen vittem a lányomat lagziba, nem öltöztettem különbül, mint más "kimenős" programra. Tiszta legyen és kényelmes, ennyi a lényeg szerintem.
2011. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7 hónapos volt akkor, lány. Ujjatlan ruha volt rajta szolid díszítéssel, a peluson kis bugyika, a lábán a ruhához illő kocsicipő (természetesen elegáns :)))

Gyönyörű volt :)

Tulajdonképpen olyan volt, mint egy nagy kislány piciben :DDDD

2011. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen kényelmes volt! (21:27-es)
2011. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3-4 hete volt az esküvőnk. Kisfiunk akkor 3 hónapos volt - nem akartam bohócot csinálni belőle, így fehér body-ban volt + sötétkék kantáros rövidnadrágban.
2011. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 5hónapos volt a kisfiúnk mikor összeházasodtunk,akkor vettünk neki igazi kis csokornyakkendős öltönyként!:)) Tüneményes volt benne!
2011. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak az esketésre hordozókendőben. lagziba tágas mózes-babakocsiban.
2011. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fiamat fehér trikóban, fehér ingben és vajszínű vászon naciban, fehér kocsicipőben vittem 4 hósan. Hordozóban szállítottuk és abban is volt a ceremóniákon. Kivéve ha kikéredzkedett. 6 hósnak inkább babakocsit vinnék.
2011. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!