Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert alszol egyutt a gyereked...

Miert alszol egyutt a gyerekeddel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert így mindenki alszik. Egyébként csak néha jön át hajnalban, ha megébred és nem tud visszaaludni, másfél éves.
2011. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is együtt alszok 21 hónapos kislányommal, mert még mindig többször felkel egy éjszaka (inni, csak úgy)így legalább én is alszok és ő is, de tervezem hogy tavasszal már átköltözök a saját szobánkba, csak még várom a jó időt, hogy nyitott ajtónál aludjunk, hogy biztosan meghalljam ha felkel.
2011. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak reggel alszok vele, fél 7 körül kel, és átballag a szobánkba, ilyenkor még kb. fél órát együtt alszunk:)
2011. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is csak reggel alszom vele, amikor felkel és nem bír visszaaludni, pedig álmos. S hogy miért alszunk együtt? Mert így az egész család tud még pihenni, és így napközben a gyereknek egy kipihent, kiegyensúlyozott anyja van. :)
2011. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég 1 szobát füteni,nem kell felkelteni párom ha felébred,nyugodtabb ő is,jobban alszok:) 10hós lesz jövő héten.
2011. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt aludtam vele 4 hónapos korától 17 hónapos koráig a mi régi szobánkban, ugyanis születésekor oda rendeztünk be neki egy sarkot. Tehát szinte pontosan egy évig aludt velem. Apa meg a másik szobában egyedül.

Eleinte az volt az oka, hogy kislányom többször ébredt éjjel, aztán utána meg egyszerűen hozzászoktunk.

Tavaly szeptemberben azt mondtam, hogy itt a vége ennek, ugyanis apával kezdtünk eltávolodni egymástól, és egyre jobban éreztem, hogy ez így nem helyes, nekem nem a gyerekekkel kellene aludni.

Átrendeztük, átszerveztük a szobákat. Azóta szépen és amúgy elég hamar hozzászokott a helyzethez. Még mindig ébred egyszer éjjel, de nem okoz gondot felkelnem.

Most ez így teljesen rendben van nálunk, apával is szépen visszaálltunk a régi kerékvágásba.

2011. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom 1 éves és még mindig 2-3 óránként kel éjszaka. Ilyenkor iszik, forgolódik, odabújik hozzám és alszik tovább de így is hajnal 5kor kel. Mi nem alszunk külön a férjemmel hanem a lányunk alszik köztünk. De este amikor elalszik akkor átteszem a saját ágyába, ami ott van a mi szobánkba de kb 3 óra után már át akar jönni és hiába teszem vissza ahogy átrakom már kel is fel. Így velünk alszik, mert nincs erőm már éjszaka folyton kikelni az ágyból. Másra meg nem bízom, mert már csak a gondolattól is lelkiismeret furdalásom van és ő sincs meg mással. De majd egyszer kinövi, tizenévesen már biztos nem akar majd a szüleivel aludni.

2011. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg szopott én is sokat aludtam vele, de a 7. hónaptól elválasztotta magát és akkor már nem aludtunk együtt. Most 15 hónapos lesz és valami van vele, mert napok óta az ágyunkba köt ki, mert nem bír vissza aludni. ma megelégeltem és hagytam az ágyába, 10 perc után elaludt újra egy kis sírás árán. Szerintem azért van a gyerekszoba, hogy abban aludjon a gyerek. Amelyik gyerek meg nincs elkapatva az alszik is egyedül, ennyi. Kislányom most kezd okosodni, tudja, mit hogyan érhet el és ki is használja, de az alvásból nem engedek, én ugyanis nem tudok mellette aludni. és ha én ne alszok akkor egész nap kap egy morcos anyukát....
2011. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mind3 velünk aludt és alszik a legkisebb. Mert imádom hogy ott van, mert nyugodtabb vagyok és kényelmesebb ha többször is kell éjjel. Pici 8 hós lesz, apuci most csinál neki rendes ágyacskát amit összetolunk a miénkkel igy kényelmesebb lesz,mert már kezdi kinőni a helyet köztünk. :-) Nagyobbakkal is igy volt.
2011. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Legalabb nem en vagyok az egyetlen aki ugy gondolkozik hogy inkabb alszom vele es mindharman alszunk minthogy 2orankent rohangaljak at hozza es zombi legyek.

2011. febr. 17. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!