Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 baba után miért döntöttetek...

2 baba után miért döntöttetek úgy, hogy lesz 3. is?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz volt 3 gyerekkel?Akinek több év telt el a 2.és a 3.baba között annak nehéz volt rászánnia magát 1 újabb terhességre?
2011. febr. 16. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2 gyerek után visszamentem dolgozni, abszolút nem terveztünk harmadik babát. Aztán terhes lettem, így fél év munka után ismét babát vártam, tehát nem tervezett babaként érkezett a harmadik. Életem legjobb döntése volt, hogy megtartottam, holott halálra rémültem, hogy most mi lesz, hiszen már 34 évesen úgy gondoltam, nem szülök többet. De végül is minden jól alakult:)
2011. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 gyerekkel azt hittem, hogy nehéz lesz kettővel, de most, hogy kettő van még nagyobb a boldogságom. Nagyon szeretnék egy harmadikat, pedig a 2. terhességem alatt úgy gondoltam a 2 bőven elég.
2011. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 és 7 éveseim mellé érkezett a babóca tavaly. Most lesz 8 hós. Már nem terveztünk, de aztán mégis meggondoltam magam, két lány mellé nagyon szerettünk volna egy kisfiút. De mikor már közeledett az idő ahhoz a naphoz, akkor már nagyon féltem, aznap este majdnem azt mondtam a férjemnek hogy mégse akarom, csak már nem mertem mondani,mert én bolonditottam őt is rengetegszer. És bizony nagyon jó döntés volt, sőt, életem legjobb döntése. Örülök de nagyon hogy azon az estén nem hátráltam meg. :-)
2011. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!