Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltötök a gyereke...

Mennyi időt töltötök a gyereketekkel? Ez nem kevés vagy gáz, ugye? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nálunk 10 órából áll a nap, ebből másfelet alszik, kb 1-et főzök, takarítok, és kb 1-et olvasok, netezek, de az alvásán kívül mindig együtt vagyunk(a főzéskor, olvasáskor is). A többit játszunk, mászunk mókázunk. 10 hónapos, kiegyensúlyozott gyerek, szinte sosem sír.
2011. febr. 16. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi reggel kelünk, öltözünk , megyünk sétálni, aztán itthon ebéd, alvás. Addig főzök, rendet teszek, ebéd után itthon játék a nappaliban egész estig. Szóval egész nap együtt vagyunk.
2011. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi is egész nap együtt vagyunk, ha ő alszik akkor netezek (most is), ha fent van akkor minden más (főzés...takarítás) imádja a porszívót, és ha főzök is mellettem van, nézi mit csinálok, rágja a nacimat...sokat játszunk, vidám kis babó.
2011. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TKI Ibolya ***** válasza:

Nem kevés amit vele vagy sőt szerintem nagyon jól csinálod,hogy mellette mást is csinálsz.Neki is kell hogy egyedül is játszon és tanulja meg hogy anya is szeretne és kell is neki mást is csinálni nem csak vele lenni.Ettől még természetesen vele vagy a nap többi részében.Csak így tovább jó babázást!


Rgy nemsokára 3 gyerekes anyuka

2011. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az utolsónak meg főleg, nagyon jól esett! :) Boldog babázást :)
2011. febr. 16. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nálunk 10 órából áll a nap"


NA ezt nem igazán értem :)


De amikor nem alszik akkor velem van. Igaz külön játszik stb, de ha kell kiált egyet válaszolok és megvolt a létszámellenőrzés. :)

Most beteg, úgyhogy most vele alszom. Elég nyugtalanul alszik, sokszor óránként-kétóránként felsír. Így mivel nem akarok ingaórázni az sokkal fárasztóbb beköltöztem hozzá a szobábájába.


Úgyhogy most 24-ből 24-et :) Élvezi

2011. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

10 óra a nappal(reggel 9-től este 7-ig), utána alszik.

Kívánom, hogy mi hamarabb gyógyuljatok meg!

2011. febr. 17. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!