Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szőnyeg vagy parketta?

Szőnyeg vagy parketta?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy butának tűnik a kérdés, de nagyon kicsi lakásban lakunk, ami amerikai konyhás, azaz 1 szobában van a konyha és a nappali. Ez a terület összesen kb 20 nm. A konyha részben kő van, a nappaliban parketta+szőnyeg.

A gondom az, hogy a nappaliban eszünk, mert a konyha rész nagyon kicsi. Így viszont a szőnyeget naponta takaríthatnám, állandóan foltos, mert mindent beleken, ráfolyat (17 hónapos).

Gondoltam felveszem a szőnyeget és marad a parketta. Mi a véleményetek? (társasház, úgyhogy nem hideg a padló)


2011. febr. 16. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes a padló is.
2011. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen jó!A parkettát könnyű tisztán tartani, kellemes meleg is. Nálunk legtöbb helységben parketta van, csak a konyhában és a fürdőben van kő. Mind a 4 gyerekem itt nőtt fel. Soha nem fáztak fel, pedig bent csupán zokni volt/van rajtuk. A szőnyeget én se szeretem,mert koszolódik, szöszölődik, nehéz takarítani.
2011. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha tényleg felveszed a szőnyeget.
2011. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan felszedheted a szőnyeget.
2011. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem is jobban jársz. ráadásul a por sem ül majd meg a szőnyegben.


nálunk a gyerekszobában is csak parketta van, egyáltalan nem hideg. eredetileg akartam rá venni valami szép, mintás szőnyeget, de rájöttem, hogy felesleges.

2011. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
esetleg evés előtt leteríteni egy zuhanyfüggönyt? akkr az koszolódik, de a szőnyegen tud lépkedni.
2011. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó a parketta, csak az ízületei , gerince miatt figyelni kell arra, hogy puha pl. gumi talpú benti cipőben legyen:)
2011. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos nem jött be a parketta,de csak azért mert ki van szedve alóla a padlószőnyeg és baromi hideg.Olyan mintha mind a két szoba kővel lenne kirakva.Én most tervezek szőnyeget venni mert muszály.Most is vannak kicsi szőnyegek de két jó nagy szőnyeget szeretnék majd.

Ha nálatok nem hideg a padló akkor nyugodtan szedd fel a szőnyeget nem lesz semmi gond.

2011. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!