Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobátokban milyen...

Gyerekszobátokban milyen padló van? Szőnyegpadló vagy parketta (laminált?

Figyelt kérdés
Nem az előnyökre-hátrányokra vagyok kiváncsi- azzal tisztában vagyok, ahogy gondolom más is, az érdekelne, hogy mindezek tudatában mégis mit választottatok! Köszi
2011. aug. 6. 07:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Parketta.
2011. aug. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Parketta
2011. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekünk padlószőnyeg van,de még azelőtt lett lerakva,mielőtt a baba jött volna.Ki akartam cserélni,de úgy beszéltük meg a férjemmel,hogy mig ilyen kicsi hadd maradjon,aztán cserélünk parkettára.
2011. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Padlószőnyeg, meleg, Nem fáuik fel ha kúszik mászik, 2,5 évesen is a földön ülve játszik, és a nagy 6 éves is a földön ülve játszik!

A parkettára is kell egy hatalmas szőnyeg hogy ne fázzon fel. Eddig bármi ráömlött minden kijött belőle. Nem csúszik, nem kell bent cipőben lennie, játékok nem karcolják össze a szőnyeget:) meleg!

2011. aug. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Padlószőnyeg van lerakva az egész lakásba, kivéve a konyha, de oda is raktam sima szőnyeget.


Igazából előnye max annyi, hogy nem fázik fel a gyerek, ha kúszik-mászik-játszik. Amint megpróbál fel állni, talán kevesebb lesz az esélye, hogy egyből seggre ül.

És nem utolsó sorba, nem lesz felkarcolva :))

2011. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Laminált+szőnyeg.Nekünk bevált.
2011. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
parketta és szőnyeg is.
2011. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Parketta, ezen egy sima nagynéretű vsatag szőnyeg, tehát nem padlószőnyeg.
2011. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Parketta + szőnyeg, ugyanúgy mint a többi szobában.
2011. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Parketta. A nagymamáktól hallgattam is eleget, amikor mászott, hogy jaj! Felfázik a gyerek. Nem fázott fel. Aztán meg a védőnőtől hallgattam, hogy csúszik, biztos azért nem jár még. Javasolta, hogy vegyek oda szőnyeget, de ami illett volna a szobájába, az nagyon drága volt. Nem vettünk.

Végülis 16 hónaposan indult el a fiam, ettől még nem lett fogyatékos.

2011. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!