Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beszakadt a babám fütyijén a...

Beszakadt a babám fütyijén a bőr, mit tehetek vele? Mivel kezelhetem, hogy ne gyulladjon be?

Figyelt kérdés
Óvatosan szoktam megtisztogatni neki,eddig még nem volt gond,de most vagy jobban meghúztam vagy jobban kiázott neki fürcsi után és 3helyen beszakadt.Nem nagyon de félek nehogy elfertőződjön. A férjem azt mondja ez nem fáj esetleg ha pisil.De mivel kenhetem be neki,hogy ne gyulladjon be?Most azt a hintőport tettem rá amit a köldökére használtam anno.7hónapos a kicsi amúgy..
2009. febr. 12. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj orvossal, mert ha beszakad könnyen lenő. Akkor meg műtét lehet a vége. A hintőpor ideiglenesen lehet jó, de tartósan szerintem inkább orvos által ajánlott gyógymódot alkalmazz.
2009. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
doki
2009. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hintőport semmiképp nem raknék rá! Becsomósodhat, és csak rosszabb lehet a helyzet. És úgy még levegőzni sem tud a fütykös.

Vidd el dokihoz!

Van egy kence, de nem jut eszembe a neve:(

2009. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk pont most volt ilyen.

Tulajdonképp nem a fityma repedt be, hanem a külső része, a tetejénél. Hirtelen lett felhúzva, és ahogy összetapadt a bőr, szétrepedt picit, de elég csúnya volt. Neogranormonnal kentem be, 2 nap alatt elmúlt. Nagyon jó kence.

2009. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos annyira nem volt vészes a dolog így a dr nőt nem hívtam ki reggel.Felhívtam családom nő tagjait és mind azt mondták nem kell orvos.A kerianyám aki patikus és 3fiút felnevelt adott pár tippet.Minden képen kamillás vízzel le kell mosni neki,mikor tisztába teszem,nem árt a betadin sem,utána pici sudocrem.És ne húzgáljam neki azt mondta,óvatosan tisztítsam ki.A hintőpor sem volt rossz de inkább ezeket használjam.Estére kicsit pirosabb lett neki,remélem helyre jön hamar.amúgy 2napot mondott ő is.
2009. febr. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!