Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a 9 hós fiam...

Normális hogy a 9 hós fiam nagyon akaratos?

Figyelt kérdés
Ha valamit nem engedünk neki akkor megfeszíti magát és hisztizik. Kb 2 hete csinálja ezt. Nektek is csinál ennyi idős babátok ilyet?
2009. febr. 12. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de még mennyire. épp du. kérdeztem, h lehetséges-e a hiszti, és megnyugtattak, h nagyon is:))
2009. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héten lesz 9 hónapos a lányom és ugyanezt csinálja. :(
2009. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. az én fiam is jövő héten lesz 9 hós, kedden:)) a lányod??
2009. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiveszem lányom kezéből a játékot, vagy azt a kaját, amivel már csak játszik(pl.kifli)akkor úgy sír, mintha szurit kapott volna. 5 mp alatt bevörösödik és ha visszaadom neki a játékát, mintha elvágták volna, boldogan sikongat tovább. Kb.2 hete csinálja ezt, pedig nyugodt baba volt eddig, nem sírt soha. Nyafizik és ordít ha nem úgy történik minden,ahogy ő szeretné. Ma 9 hónapos
2009. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mi még csak 8 hónaposak vagyunk, de már nálunk is elkezdődött a hiszti korszak!
2009. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Azt hittem csak az én babám csinál ilyet. Meddig tarthat ez az időszak? Eddig olyan nyugodt baba volt.
2009. febr. 12. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is rettenetesen akaratos.Próbálgatja az erejét.Mindenképpen mutasd meg neki,h ki a főnök,mert különben a fejedre nő.
2009. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én lányom 8 hós múlt és mikor rosszalkodik (rángatja a szárítót lökdösi a kompjával, vagy pl most sikerült felborítani a vasalódeszkát is, szerencsére nem magára) rászólok hogy elverem a kezed meglátod! de nem hat! elkezd mosolyogni és tapsolni, megtapsolja magát, szóval én is kész vagyok. persze aztán elnevetem magam rajta, de hát vmit csak kell neki mondani nem? :) amúgy mikor üvöltve hisztizik, mert nem az van amit ő akar, mondom neki, hogy hiába sírsz, nem hat meg drágám és ki is megyek 5 percre, ilyenkor persze lesem, hogy mit csinál, és általában abbahagyja a produkciót :).
2009. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!