Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik Ranschburg könyv...

Melyik Ranschburg könyv segítene a legtöbbet óvodát kezdő hisztis, akaratos féltékeny fiam megértésében, nevelésében?

Figyelt kérdés

A kis gyerek...kis gond?-Óvodás kor vagy a Szülők könyve (fogantatástól az iskoláskorig)

Vagy egyáltalán mit kezdjek magammal?Nem tudom kezelni a hisztit,a testvér féltékenységet....már az egész család "idegbeteg"(miattam/tunk)


2011. szept. 12. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább ezt:

Faber-Mazlish: Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje


és ezt: Testvérek féltékenység nélkül (szerző ua)

2011. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt a két könyvet ajánlom, mint az 1. válaszoló.


Nekünk megmentette az életünket :)

2011. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
CSatkozom az elsőhöz, csoda a könyv. vedd meg!!
2011. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezzel a két problémával küzdök... Nem ismerem ezt a két könyvet, de köszi én is, bookline-on meg is rendeltem.


Ranschburgtól nekem a Szülők könyve van meg, nekem annyiban segített, hogy rájöttem az én gyerekem is normális, sőt még csak nem is egyedi a viselkedése. Némi erőt merítettem belőle, pár praktika, de hm... megoldást nem. Nyilván mindenkinél más jön be, mi még küzdünk...


(Szintén óvodát kezdő akaratos kislány anyukája)

2011. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A www.konyvkapu.hu -n 2300 Ft+posta, két nap alatt kiszállítják.
2011. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!