Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy másfél héttel...

Normális, hogy másfél héttel a szuri után még mindig nem eszik rendesen kislányom?

Figyelt kérdés

Febr. 7-én kapta meg a 4 hónapos oltását, csak éppen 5 hónaposan. Eddig egy oltás sem viselte meg, még csak hőemelkedése sem volt, viszont ez kifogott rajta, mert belázasodott egy napra, de a kedve az hál istennek jó volt.

Viszont azóta sem eszik rendesen. Kb. a felét eszi annak amit azelőtt. És inni is kevesebbet iszik...

Lehet hogy még mindig az oltás miatt van? Mert egyébként jó kedélyű, nem levert, nevetgélős, szóval nem hinném, hogy beteg lenne.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. febr. 17. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az étvágy nem állandó. Vannak hullámvölgyek és csúcsok. Még egy felnőtt se eszik mindig ugyanannyit. Nekünk is vannak nagy evő és alig evő időszakaink. Ha a kislányod kiegyensúlyozott, láthatóan semmi baja, nincs miért aggódnod. Majd ha újra igényli a szervezete, többet fog enni.
2011. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, szerintem se állandó az étvágy, van, hogy kevesebbet, vagy többet esznek a babák. Most én is ezt tapasztalom, de nálunk akár már fogzás miatt is lehet, de egyelőre még csak tünetek vannak nálunk, fog még sehol. 6.5 hós.
2011. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, mi sem eszünk mindig egyformán. Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok.
2011. febr. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!