Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami trükk vagy praktika...

Van valami trükk vagy praktika, amivel a babócát megfordulásra ösztönözhetem UH-n?

Figyelt kérdés
A legutóbbi UH-n semmi nem látszott, mert háttal feküdt :( Most elmegyünk babamoziba, de félek, hogy a 20 perces videón is végig csak a hátát fogja mutatni :))
2008. nov. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek a kóla, csoki mozgatja meg a babát, lehet finoman böködni, löködni, simizni, énekelni neki....

Mindenkinél más...

2008. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A kicsiket zavarja az Uh ezért próbálnak elbújni előle, takarják magukat a kezükkel, stb.

A csokival, kólával csak azt éred el, hogy ébren lesz.

Azt semmivel sem fogod tudni elérni, hogy megmutassa az arcocskáját, ha nem akarja.

Én ilyenkor erősen szoktam rá koncentrálni és kérni őt, hogy vegye el a kicsi kezét. Vagy bejön, vagy nem.

2008. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát, az biztos, hogy nem szereti szegény - az UH fejbe és a szívhang vizsgálóba is jól belerúgott a kölök :)

köszi az eddigi tippeket!!

2008. nov. 8. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az UH-on tőlem azt kérte a doki, hogy köhögjek, aztán sétálnom is kellett a csokievés mellett. Mindezek hatására félig megfordult a pici, de így sem sikerült elérni, hogy teljesen lássuk az arcát.
2008. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám mindig elbújik az ultrahangokon, nem szereti egyáltalán, nem is tudjuk biztosan, hogy fiú vagy lány. Próbálkoztam én mindennel: kávé, kóla, csoki, torna, energiaital, laza hasnyomkodás... Nekem semmi nem vált be :(

Remélem neked szerencséd lesz!

Üdv, 35 heteske.

2008. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!