Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irnátok olyan boltokba is...

Irnátok olyan boltokba is kapható termékeket amiket már ehet egy 10 hónapos baba és nincs tele méreggel?

Figyelt kérdés
Márkát írjatok légyszi meg boltot,mindenféle élelmiszer érdekel.Köszönöm.
2011. febr. 17. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban?



Veszel krupli, tejfölt és csinálsz krumplifőzeléket, ezek kívül van 1000 variáció.

2011. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl.joghurt,sajt,felvágott stb.
2011. febr. 17. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Baba részleg és bébiételek. Van bio is, csak a pénztárcád szab határt:-)Nálunk a Hipp jött be, és az Univer
2011. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jaaaaa

Ilyesmire gondolsz:-) Akkor viszont vagy házit veszel vagy biot. A Sparba kapható szója és glutén mentes párizsi(Laxemburg), nagyon finom.

2011. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Felvágottból:

Délhús termékek (hűtőpultban csomagolva találod), tejfehérje, glutén és szójamentes. Finomak és középárban kaphatók.

Virsliből a Landhof szójamentes, a márka többi tagja is bátran adható babának. Ez számomra már drága árfolyam.


Én allergia miatt figyeltem nagyon, úgyhogy sajtot nem tudok ajánlani, mire kinőtte a lányom, ugyanazt a (SPAR trappista) sajtot adtam neki, amit mi is ettünk.

2011. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első

joghurt: csak natúr, a "gyümis" az van tele igazán mindefélével

túrókrém,puding szintén, inkább othhon főzök

sajt:mindefélét veszek


Babaakából azt vettem, amit éppen (Hipp, Kecskméti, nestlé, DM-es, Rossmannos, Müller-es, de pl univert soha, mert nagyon kis adagok, valamint ovkot és hamét-sem.

Legjobb otthon főzni.

2011. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ilyenekre gondoltam.
2011. febr. 17. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nasinak tudom ajánlani a kölesgolyót, tönkölybulátát és kukoricagolyót. Ezeket lehet DM-ben is, spárban és tescoban is kapni.
2011. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Virsliben én zimbo virslit veszek, és abból adok neki, bár 2*4 db 900 ft körül van, de ennek legalább 82% körüli a hústartalma. A Scoobi doo-s termékek is terjfehérje és gluténmentesek, abból is jó a virsli.

Hamé májkrémet szoktam néha venni: normál hagyományos libamájast vagy kacsamájast (bölcsiben is ilyet adnak)

Joghurtból én a sparos bio naturjoghurtot vettem, zöldfarm, azt hiszem, túróból is a bio túrót, és gombócokban lefagyasztottam. Mert persze ezek egy étkezés, és kész. Ha mi nem esszük meg a maradékot, akkor megromlana.... mert ugye májkrémet is nagyon vékonyan kenek a kenyérre neki, a többit meg én eszem. Virsliből max 1-et eszik vagy egy felet. Másnap már nem adok neki ugyanazt....

2011. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk a Kecskeméti és az Univer jött be (vadas, zöldséges rizottó, gyümölcsszósz, zöldborsó stb.) Hamé, Ovko, Babylove bébiételek elég ízetlenek (kisfiam szerint is). De van DM-ben desszertnek kölesgolyó, buláta, kukoricagolyó, babakeksz stb. Amúgy vannak ízesített baba tejberizsek (Milupa, Humana): sárgabarackos, málnás, banános, vaníliás, sztracsis. Az én fiam is 10 hónapos és imádja. De vehetsz neki natúr joghurtot és keverd össze gyümölccsel, vagy főzzél rizst só nélkül, bele egy kis tápszer/anyatej, gyümölcs, ízesítheted fahéjjal, vaníliával.
2011. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!