Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcom van. Most kezd egy picit...

Pcom van. Most kezd egy picit fájni a mellbimbóm (nem szokott) meg néha a hasam. Aloe forever termékeket iszom/szedem. Van esélyem hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nem tudom a ciklusomat követni. Akkor vagyunk együtt amikor jól esik, de amikor diagnosztizálták a pcos-t akkor szinte le is mondtam a babáról. Most meg elkezdett egy picit fájni a cicim. Meg néha a hasam. Már nem is számítottam rá hogy összejöhet. Viszont ha ez a baba, akkor 1 hete foganthatott, és most ágyazódik be. Sajna a tesztjeim halványan +ak a pco miatt. Szerintetek lehet hogy végre sikerült? Lehet ilyen szerencsém?
2008. szept. 21. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább arra gondolok, hogy a peteérésed érzed, ami most történhet..., de lehet baba is...de először (pcos vagyok) én is néha ezt éreztem és akkor volt pé-m már a gyógyszerek miatt, aztán sikerült..nekem az aloe nem jött be, de lehet h neked használt..

Érdemes lenne együttlenni, mert lehet tényleg csak a pé-det érzed!!!

2008. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen tesztjeid halvany pozitivak? ha aterhessegi teszt, akkor bezony elofordulhat! ha halvanyan, ha nem!


szedulni is szedulsz?


amugy van ra esely, szerintem, csak tesztelj, tudod, reggeli elso pisi, stb :)


(picit zavaros a kerdes szamomra, menzi ciklusod nem tudod kovetni, vagy a peteeresed, terhessegi teszted pozitiv, vagy ovu teszt? :))


de ha a terhessegi teszted pozitiv, en mindenkepp hinnek neki, de legalabbis csinalnek masikat :D

2008. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! én is pcos vagyok, és én is éreztem alhasi fájdalmat, petefészekszurkálást, meg minden, de peteérésem nem volt. én se tudom követni a menszit, ez pedig az idegeimre megy. lehet, hogy azt érzed amikor meg kéne jönni, mert én is abban az időszakban éreztem, ám menszi mégsem volt. de ne nekem legyen igazam, kívánom, hogy legalább neked sikerüljön. nekem nem jött össze:-(
2008. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A terhességi teszt volt + és utána derült ki a pco. kb 1 hónapja. Ezért nem akarok tesztet csinálni. Amúgy Clearblue és Medilab volt.

Néha meg-megszédülök. Ez is pár napja van. Nem tudom hogy ez pé vagy remélhetőleg a baba!

2008. szept. 21. 13:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor kiderült, teljesen feladtam azt hogy teherbe eshetek. Csak szerettük egymást a férjemmel. Azért is fura hogy most 1-2 napja mi van velem mert abszolút nem számítanék most a babára. Ezért fura.
2008. szept. 21. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!