Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alussza át az...

Miért nem alussza át az éjszakát? Kislányom 8 hónapos múlt. Eddig 2x aludta át az éjszakát.

Figyelt kérdés
6 hónapos koráig csak cicit kapott. Most már naponta 2x kap főzeléket és igény szerint cicizik. A megszokott éjszakai ébredések általában másfél óránként vannak.
2009. febr. 12. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

az enyém 2évesen aludta át először az éjszakát. ha csak megébred és cumival, puszival visszaalszik semmi gond. Ha tartósabban van ébren próbáld megszoptatni, az biztosan segít. Szerintem ez egy korszak ezen is túl kell esni, majd jobb lesz.

Semmi esetre se tömd tele vacsorár, akkor azért fog ébredni. De zavarhatja még hideg-meleg, ezek a frontok, telihold bármi. Az én kicsim akkor aludt alegjobban ha a közelében voltm, most pedig a testvérével alszik jól.

2009. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 7hónapos és még egyszer sem aludta végig!sajnos,bár lehet azzal is el volt rontva ,hogy egy időben mindig cicire rakttam mikor felsírt.Ennek már kb 2hónapja vége de mégis felkel.Mondjuk ő többnyire kis vígasztalás után vissza alszik.
2009. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is lassan 8 hónapos és ő is kb 2szer aludta át az éjszakát.6 hónaposan és 7hónaposan mindig a szüninapja napján.

Ahogy írták lehet sokmindentől felébreb.

Kitartás.

7,5 hónapos(anyatejes) kislány anyukája

2009. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kisfiam 11 hónapos, még egyszer sem aludta át az éjszakát:( Néha osszejon, hogy tudok egy húzomban 4 órát aludni, de általában 2 óránként ébred, vagy csak nyoszorog...most is azért vagyok itt, mert végre le tudtam fekudni korán, csak épp nem tudok aludni, mert valamiért lépten-nyomon panaszkodik:( Napkozben csak szilárdat eszik, izgága, járkál, mászkál egész nap, és ennek ellenére...
2009. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Mi azért voltunk nyűgösebbek az elmúlt napokban, mert betegek lettünk. 39 fokos láza van szegénykémnek.
2009. febr. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!