Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kocsival van a baj? 8...

A kocsival van a baj? 8 hónapos múlt a kislányom, és most kezd egyedül ülni. Babakocsiban viszont mindig "lecsúszik". Miért?

Figyelt kérdés

Ilyen a kocsink: [link]

Nem igazán van soha "ülő" pozícióban, hanem oldalra kinyeklik-nyaklik, és a kis popsija is nemül a kocsiban, hanem mintha feküdni akarna... Arra gondoltam , talán a kocsival van a baj, mert a biztonsági öv középső része, ami a lábai között van, túlságosan elöl van, így nem tartja a baba "alsó részét". Bocsi, ha hosszú lett, és ha picit érthetetlen is...:)


2011. júl. 7. 20:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló kocsim volt, és ugyanez a problémám. A kocsit amúgy el is adtam.

Az etetőszéknél ugyanez volt, meg a szánkónál is. Kicsi fiam sokáig lusta volt egyszerűen tartani magát, és egy idő után lecsúszott az ülésből.

2011. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerinted is a kocsival van a baj... Pedig hónapokig kutattam, mire megtaláltam a tökéletesnek hitt babakocsit... Adjam el? És milyet vettél utána?
2011. júl. 8. 06:23
 3/25 anonim ***** válasza:

Ezt mondom, hogy nemcsak a kocsi a hibás, lehet hogy a te lányod is lusta tartani magát. :)

Én ilyet vettem:

[link]

Ez egy dögnehéz, de nagyon szuper masszív kocsi. Én nagyon szerettem!

2011. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nekem mindenképp egy viszonylag kicsire csukható kocsi kell, mert ezt visszük ide-oda a kocsiban is. Akkor szerinted később még jobb lehet a helyzet, amikor már lesz "kedve" ülni?
2011. júl. 8. 09:38
 5/25 A kérdező kommentje:
meg még arra is gondoltam, hogy azért nem tud jobban ülni, mert a kocsi ülőrésze is, és a háttámlája is kemény, és talán nem is kényelmes neki, nem veszi fel úgy a baba alakját, mint sok más babakocsi.:(
2011. júl. 8. 09:40
 6/25 anonim ***** válasza:
Az a jó kocsi, amelyiknek merev a háttámlája. Biztos később jobban fogja magát tartani, legalábbis nálunk így volt.
2011. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a popsija alatt is merev, mintha betonon ülne szegénykém...:(Gondolod később jobb lesz? Szerintem akkor is le fog csúszni, mert nem kényelmes, inkább elfekszik oldalirányban, amennyire tud, de hát úgy meg sokáig nem kényelmes, mert a biztonsági öv is vágja itt-ott. Nem tudom mit csináljak. Új kocsi...
2011. júl. 9. 17:28
 8/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a kocsi a hibás.

Lányom szépen ül bárhol, de a babkocsiban elhagyja magát, és nyeklik-nyaklik, pedig tök más babakocsink van, mint nektek.

A babakocsiban kehet, hogy úgy érzik, hogy minek tartsák magukat, szerintem azt gondolják, hogy "anya tol és meg lazulok". :)

2011. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szia nem biztos hogy a kocsival van gond. Nälunk is volt ilyen problema hogy lecsuszott a kocsiban, a közepsö biztonsägi öv ugyanigy elöl van a mienkben is, es merev az ülöresze a kocsinak. Viszont most 10 honapos a babäm es mär stabilan tartja magät ülö pozicioban mär nem csuszik le, ezelött mindig csuszkält, erdemes meg egy kicsit värnotok az uj kocsi väsärlässal kesöbb nem fog lecsuszni belöle szerintem.
2011. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen babakocsim van és szerintem nem azzal van a gond. A lányod még most kezd ülni, így a zötykölődős utakon nem tudja magát tartani hosszabb ideig, illetve helyezkedni sem tud még egyedül. Adj kis időt neki, meg fog erősödni. Az hogy a heveder messzebb van a lába között, pedig akkor lesz jó, ha kicsit nagyobbak leszetk és még babakocsizni fogtok. Akkor is be kell férjen a baba és be is kell kötni valamivel.

Mi triciklivel voltunk így, ahogy Te a babakocsival. 1 évesen kapta a lányom, akkor már 2 hónapja ült szépen egyedül, de meg kellett tanulja, hogy hogyan kell tartani magát azon az ülésen. Most 15 hónapos alig lehet leszedni a tricikliről.

2011. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!