Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kb.3 év volt a két...

Akinek kb.3 év volt a két gyerek közt, mennyire fejlődött vissza a nagy, amimkor megszületett a kistesó?

Figyelt kérdés
Nálunk 2 év 8 hónap lesz.
2011. febr. 17. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk csak 2 év a különbség, ne haragudj, hogy válaszolok. A nagyot is újra a pelenkázón kellett tisztába tenni az elején, rendszeresen ölben kellett vinni, mint a picit, és újra elkezdett babanyelven beszélni. Ja és hiába tudna már egyedül enni, újra etetem a kanállal (ezt nem értem miért, mert a pici csak szopik). Néha az ölembe fekszik és ringatnom kell.
2011. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 év 9 hónap van a két gyerek között. Semmilyen visszafejlődés nincs. Ugyanolyan önálló, szobatiszta, egyedül eszik stb. Egy viszont nagyon megváltozott. A hiszti az kordában tarthatatlan olykor. (korábban lehetett kezelni és lényegesen ritkább volt) És még rájön a dackorszak... Huhhh! Vannak csaták. Viszont képességeiben és tudásában semmi változás nincs. Engem szipolyoz ki inkább. Csak én vagyok jó. Még apát sem fogadja el. Ez nekem nagyon fárasztó, de könnyen meg lehet tanulni, hogy hogyan lehet szoptatni, miközben a nagyot épp a WC-re próbálod felrakni :). Mert pisilni, kakilni biztos, hogy akkor kell, amikor a kicsit etetni kezded :):)!
2011. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Visszafejlődés a szó igazi értelmében nálunk sem volt, 2,5 év van a két lányom között. Olyan előfordul időnként, hogy az almát úgy eszi meg, ha neki is összeturmixolom. Elkezd hülyeségből babanyelven beszélni, vagy mostanában a kicsi felhúzza az orrát, a nagy meg néha-néha leutánozza, de más nem.Viszont, ahogyan az előttem szóló anyuka is írta, a hiszti az nálunk is jobban előtérbe került, és sokkal akaratosabb is lett a lányom.
2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál sem volt olyan visszafejlődés, amire gondolsz, csak a hiszti lett itt is sokkal rosszabb :((((
2011. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! ez az extra hiszti időszak mennyi ideig tartott nálatok?
2011. febr. 17. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:

13:45-ös vagyok


Az extra hiper hiszti az 3 hétig. A kicsi most 3 hónapos, de még mindig előfordul. Nem a hisztivel van igazából baj, hiszen nincsen gyerek hiszti nélkül. Hanem annak intenzitásával és leállíthatatlanságával. Az én fiam valamelyik este például azért hisztizett, mert megfürdött - ami kifejezetten jó hangulatban telt - kijött a kádból, valami megkattant benne és 43!!! percig visított azért, hogy rakjam vissza rá a koszt a vízből, mert ő nem akar tiszta lenni. Céltalan, hosszú és fegyelmezhetetlen. Most már csak az hat rá, ha nagyon erélyesen rászólok, és büntetést helyezek kilátásba. Ha ez sem hat, akkor megy a bünti székre ülni addig, amíg meg nem nyugszik. Ez többé kevésbé beválik, de így is idegtépő...

2011. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk még mindig tart :)))

4 éves a nagy, 15 hós a kicsi.

Tegnap a nagy azért hisztizett 30 percig, mert meg akartam mutatni neki a Chip és Dale-t és a Kacsameséket a Youtube-on, mikor ő Tom&Jerry-t akart nézni (és nem, nem szokott netezni, csak ezt nézte volna meg!).

Úgy üvöltött, mintha valaki kínozta volna, rendesen ijesztő volt. Hiába nem foglalkoztunk vele, akkor is 10 percig ordított.

2011. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pont 3 év volt. Nem fejlődött vissza, de kicsit talán többet produkálta magát, hogy figyeljünk rá.
2011. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!