Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a gyerekkel...

Mi a véleményetek a gyerekkel való együtt alvásról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már inkább nem válaszolok konkrétan, mert nullára pontoznak. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2011. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon finom dolog tud lenni. Csak az a baj, ha beszokik az ágyba, már nem te döntöd el, mikor kellemes ez neked, és mikor bújnál szívesebben apához.

Nálunk úgy alakult, hogy az első naptól a saját ágyukban voltak altatva, de hajnalban, amikor apa dolgozni ment, átkéreckedtek hozzám. Hétvégén is kb. ugyanabban az időben bújtak be közénk. Számunkra ez volt az arany középút.

De az egyik egyedülálló anyuka ismerősöm pl. mindig a lányával aludt és nem értette meg, ha néha összejött neki egy pasi, a gyerek miért ordított egésze este a másik szobában.

2011. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve. Amint hazajöttünk a kórházból a kisfiunk egyből külön szobába került. Közvetlenül egymás mellett vannak a szobák, mindent áthallottam.

1,5 évesen kiderült, hogy kruppos. Amikor előjön neki, akkor bent alszom vele, hogy még a legapróbb jelre is azonnal reagáljak. Amíg kicsi volt volt bent nála egy ágy erre a célra, és amikor lecseréltük a kiságyat nem gyerekheverőt vettünk ,hanem kinyithatós ágyat, így mellette lehetek. Eddig egyszer aludtunk együtt pár napig, de sem neki, sem nekem nem volt benne köszönet.

2011. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

egyéntől függ.


én a magam részéről nyugodtabban alszom másik ágyban. folyton aggódnék, hogy ráfekszem, lelököm... még így is felébredek, és megnézem, hogy rendben alszik-e, pedig csak szopi idejére veszem magam mellé, mégis sokszor azt hittem pl. hogy a párnám alá szorítottam, pedig ott szuszogott az ágyában.

de aki nyugodtan tud aludni, annak biztosan jó. de hosszú távon gondolom a házasság rovására mehet.

2011. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Jo dolog,en vele alszom.nem kell fel ejszakat egyik szobabol a masikba maszkalassal toltenem.
2011. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a véleményem,hogy ez mindenki magánügye.ha az a jó,aludjon vele,ha nem akkor nem.A fiam 17 hónapos,születésétől külön szobában alszik nappal és éjjel is a kiságyban.Két hónapos kora óta átalussza az éjszakát,most már jó néhány hónapja 12 órát alszik éjszaka.Tehát nekem szerencsém van,betegségeket kivéve nem kell átmászkálnom hozzá.Ne kérdezd,hogy mi lenne,ha nem lenne jó alvó,mert nem tudom.
2011. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk este a saját kiságyában alszik el és hajnalban jön át hozzánk! Nekem ez így nagyon jó mert végülis nem alszik itt velem csak pár órát reggelig :D

Én nagyon imádok vele aludni mert annál jobb érzés nincs mikor hozzám bújik és ölelget meg puszilgat :)

2011. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!