Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig aludtál...

Mennyi idős korig aludtál együtt a gyerekkel, mi volt az előnye és a hátránya az együtt alvásnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. mi kb 2-3 éves koráig a naggyal a kicsi most 2 még velünk van..sokszor olyanok vagyunk mint a heringek de sokkal jobb igy mint éjjel ki mászni az ágyból vissza tenni..és nem kell fel ha velünk van..pár hetes korátol nyugiban alszik.reggel fel kel apa mesét rak neki és tv zik fél órát engem meg hagy aludni:D
2011. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 hónapos koáig velünk aludt.Annyi volt csak az előnye,hogy ha felébredzt és kérte a cumiját akor nem kellett ugrálnom hozzá.Hátránya hogy nem aludtam szinte semmit,mert mindig figyeltem hogy apa rá ne feküdjön,meg keresztbe fordulva aludt a lelkem,így mi le voltunk túrva:)

Mostmár a kiságyában alszik de,ugy hogy mellém van téve,igy nekem sem kell ugrálni és apa is elfér,meg persze a picikém mellett is vagyk:)))

2011. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!